• 6
  yaşanması durumunda şampiyonluğu kesinlikle kaybedeceğimiz durum. fenerbahçe genel averajla şampiyonluk kaybederse ülkede iç savaş çıkar. ayrıca genel averajda öne geçsek bile, son hafta fb ilişkilerinin kuvvetli olduğu istanbulspor'a 10 tane atar. o yüzden şampiyonluğun genel averaja kalmasını hesaba katmamıza gerek yok, puan puana bir durum olursa içerde feneri yenip şampiyon olacağız.
 • 7
  yaşanma ihtimali çok düşük olan durum. derbinin mutlaka bir kazananı olacak. en 4 puan farkla o maça çıkmazsak yenildiğimiz durumda adamlar zaten şampiyon olur, son maç bir sürpriz yaşanmaz.

  ancak çok anormal hakem skandalları yaşanmazsa bizi sami yen'de yenme şansları yok. o maça bir puan bile önde çıksak beraberlik bile bizi şampiyon yapar, son hafta kim olursa olsun ezer geçeriz.

  benim tahminim o maça 4 puan önde çıkacağımız yönünde. fenerbahçe hem saha dışına fazla odaklanarak mental sorunlar yaşamaya başladı, hem de sakatlık problemleri var. biz full konsanstrasyon devam ediyoruz, eksiğimiz de yok. son haftalarda icardi, ziyech, zaha gibi isimler de ağırlığını koyacaktır. ndombele'den bile süre bulursa katkı bekliyorum.

  derbiye kadar puan kaybı yaşayacağımız bir maç varsa alanyaspor maçıdır. ads eski gücünde değil, bu sefer hikmet karaman bile çelme takamaz.

  alanyaspor (d) 1
  pendikspor (e) 3
  adana demirspor (d) 3
  sivasspor (e) 3
  karagümrük (d) 3

  derbiye en kötü ihtimalle 13 puan daha ekleyerek çıkarız. alanyaspor maçını kazanma ihtimalimiz tabi ki yüksek, o durumda 15 puanla gideriz. kayıp yaşayacağımız bir maç varsa o maç diyerek böyle bir senaryo çizdim. onların fikstür ise daha zor.

  karagümrük (d) 3
  sivasspor (d) 1
  beşiktaş (e) 1
  konyaspor (d) 3
  kayserispor (e) 3

  benim tahminim maçları bu şekil sonuçlanacak ve derbi öncesi 11 puan toplayacaklar. böylelikle tablo şu şekilde olur;

  1. galatasaray 97 puan
  2. fenerbahçe 93 puan

  4 puan farkla derbiye çıktığımızda da onlar baskı altında, biz ise çok rahat olacağız. çok rahat 3 puanı alıp şampiyonluğumuzu kutlarız.

  son hafta da kazanıp 100 puanlı şampiyonluğumuzun tadını çıkarıp 5. yıldız hedefine doğru devam ederiz.
 • 8
  böyle bir durumda sezonu 2. bitirmemiz kesinleşir ancak işin buraya kalacağını sanmıyorum. şu an rakibe göre -7’deyiz ve 6-7 fark atacağımız bir maç fikstürde göremiyorum. sürpriz oldu da rakipleri farka dizip öne geçtik diyelim, son hafta fb, küme düşmüş istanbulspor’u ağırlayacak.

  istanbulspor’un gs ile maçı;
  https://gss.gs/rfp.png

  fb ile maçı;
  https://gss.gs/AHL.jpg

  mucize oldu ve 5 averaj fark attık diyelim, fb istanbulspor’a yarım saatte 5 atar zaten. o yüzden böyle bir şey yokmuş gibi davranmalıyız.
App Store'dan indirin Google Play'den alın