• 52
  19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçında akılsızlık eden taraftarımızın yaptığı eylem. üstelik bunu da şaklaban mhy'ye tepki olsun diye yaptılar.
  maçtan önce de demiştim, bu tür adamları yuhalamak, ana avrat küfretmek bunların hoşuna gider çünkü zaten bunlardan besleniyorlar. lakin sen alay ede ede her topu aldığında "hahahah" şeklinde gülersen ciddiye alınmadığını anlar ve ağzından salyalar aka aka kudurur.
  biz ise her korner kullanmaya gittiğinde ana avrat sövdük ve yabancı cisim attık. bu sayede de futbolcularımızdan tut, maçı izleyen diğer taraftarlarımızın hepsinin odağını bu tür olaylara çektik. yahu bu kadar mı akılsızsınız ya? bu kadar mı takımı sevmiyorsunuz?
  yönetimin yerinde olsam, sahaya cisim atanların hepsinin kimliğini bulur, ömür boyu stattan men ederdim.
 • 53
  bunun yüzünden oyun en az iki üç dakika durdu. fenerbahçe taç kazanıyor ben maçı bırakıp başka şeyler açıyorum dönüyorum hala taç kullanılmamış.

  sahaya cisim atanların tek tek kimliği tespit edilsin ve stada giriş yasağı konulsun. sadece parasal olarak bir getirileri var kulübe belki de karaborsadan aldıkları için yok bile. manevi olarak bir getirileri yok. aidiyet duyduklarını bile sanmıyorum.
 • 54
  rakibe nefes aldırmaktan başka bir işe yaramayan şeydir. dün fener en az 10-20 dakika dinlendi sahada, nefeslendiler. bundan bağımsız, maçtan çaldıkları süre de cabası. yani, zaten yabancı madde atıyorsunuz ama tutturamıyorsunuz. tuttursanız neyse. atmayın abicim, rakibe nefes aldırmayın. ev sahibi avantajının içine etmeyin. cehennem dediğiniz sahaya yabancı madde atmak değildir. yapmayın.
App Store'dan indirin Google Play'den alın