resim
Sacha Boey
Takım:Galatasaray
Mevki:Sağ Bek
Yaş:23
Boy:1.78
Uyruk:Fransa
  • 2629
    yunanların çıkardığımız en iyi topçu dediği tsimikas'ın 13'e, dumfries'in milli takımda çılgın atıp 14'e, malacia'nın avrupa finali görüp 15'e, premier ligin aktif en iyi sol beki estupinan'ın bu sene ispanya'dan 17 milyona geldiği bir dünyada, türkiye ligindeki bir topçuya avrupa göstermeden 20m+ bonservis konuşmak bile hayvani bir transfer başarısı.

    bu tarz fiziksel potansiyel barındıran oyuncuları tutturduğunuzda, işte böyle ederinin üzerine çıkarıp anormal fiyatlarda da dikte edebiliyorsunuz. o yüzden boey ne oynadıysa, erden timur 2 katını oynayabiliyor şu an.

    fiziksel anlamda hiç bir şey vadetmemesine rağmen sadece teknik potansiyelleri için cicaldau, morutan gibi oyunculara yatırım yapmanın ne kadar yanlış olduğunu da buradan anlamak gerekiyor. fiziksel anlamda belirli bir eşiğin üstünde olmayan futbolcuların teknik potansiyelleri her ne seviyede olursa olsun, oyuncu tutsa dahi premier lig radarına girmek için yeterli olmuyor. o yüzden ki onca transfere rağmen son yıllardaki tek satış başarımız da ndiaye ve marcao'dan ibaret.
App Store'dan indirin Google Play'den alın