resim
Rıdvan Dilmen
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:61
Uyruk:Türkiye
 • 4886
  mustafa erdoğan'la oturduğu sofradan kalkınca koltukları kabarır. bununla caka satar. kasımpaşalı gürcü-laz çetesinin kıyısından köşesinden ne toplasam diye koşturur durur. acınası bir karakter. tipik fenerli.
  yahu rıdvan efendi o efendilerinin efendisi var ya? bak o bile geçip gidecek. bomboşlar. iyi oldu ama! bu ülkede atatürk'ün ve cumhuriyet'in herkesin çimentosu olduğunu herkes bir şekilde öğrenecek.
 • 4887
  "bu ligin play-off, play-out oynatmaktan başka çaresi yok. yüzde 90 da doğru görüyorum bu çözümü. geçen sezonlarda da öyleydi, bu sezon daha çok öyle olacak. seyirciler kaçıyor, bugünkü tip maçlara para vermek istemiyorlar. 3-4 yıl geçici olarak bu yapılabilir çünkü siklet farkları çok doğdu. taraftar yılda 2-3 derbi izleyeceğim diye bu maçlara para harcamak istemeyebilir."

  şimdi de mantıksız savlarla play-off savunuyor. bu kadar dillendiğine göre belli ki getirecekler de. bu adamın söylediği herşeyin tam tersi yapılarak türk futbolu kısa sürede ileriye götürülebilir.

  şeytan ki ne şeytan. bir insana "şeytan" sıfatı az gelir mi?

  türk futbolu bu vizyonsuz, liyakatsız adamların elinde maalesef dibi görecek.
 • 4888
  çözümü çok basit olan bir şeyi sırf fenerbahce için en potansiyel ve tek bir hakem katliamı ile şampiyonluk çalacak hale getirmek isteyen ekran yüzü. zeminlere biraz özen gösterilir ve yabancı sınırı kalkarsa, bir de kulüplerin içinin boşaltılması engellenirse tribüne seyirci gelir. bir sebep de milletin parasının azalması ama o yine kendisinin peşinde olduğu başkalarının eylemlerinin sonucu... ona çözüm yok kısa vadede...
 • 4889
  galatasaray ile fenerbahçe her gün maç yapsa 3. maçtan sonra derbilerin bir anlamı kalır mı?

  bunun cevabını vermeli play off sistemini gündeme getirmeden önce.

  ülkede stadyum zeminleri yeşile boyanıyor bunlara değinmiyor fakat araplar play off istiyor diye eline tuz alıp koşuyor dil-men.

  galatasaray arayı açacak diye yatamıyorsunuz de mi itiraf edin açıkça söyleyin.

  futbolcu eskisi.
App Store'dan indirin Google Play'den alın