• 57
  26 şubat 2024 galatasaray antalyaspor maçı

  antalyaspor maçı öncesinde dikkat çeken istatistik

  "galatasaray, süper lig'de ali sami yen rams park'ta 552 gündür kaybetmiyor. galatasaray, bu süreçte alabileceği 90 puanın 86'sını kazandı."

  umarım maç sonu '92 puanın 89'unu kazandık' deriz.

  bu tarz istatistikler 'zehirli ok' olarak değerlendirilse de inanılmaz bir istatistik olduğunu düşünüyorum. son mağlubiyeti 2022-23 sezonu giresunspor'a karşı yaşamıştık. o mağlubiyetin ardından 30 lig maçı 28 galibiyet 2 beraberlik.
 • 58
  bugün 26 şubat 2024 galatasaray antalyaspor maçında ve sonraki iç saha maçlarında giden taraftardan bir ricam var:

  sezonun sonuna kadar tüm maçlarda kendi oyuncusunu yuhlayanı, ıslıklayanı, telefonuyla oynayanı, boş beleş goygoya geleni, maçla ilgilenmek yerine başka şeyler yapanı, her pozisyonda saçma sapan "vuuuuur" çekenleri direkt atın abi staddan. atın abi durmasınlar stadda!

  an itibariyle sezonun sonuna kadar savaştayız, savaş ciddiyetle kazanılır. bu ciddiyetin başlayacağı yer de tribündür. bunlara uymayacak ama stada gidecekler, kardeşim biletlerinize talibim ve alıcı bulurum. yeter ki siz gitmeyin! galatasaray'ın en çok bugün taraftara ihtiyacı varken sen o stadda futbolcunu ıslıklar yuhlarsan savaşın karşı cephesine silah verirsin!

  bugün maçın ilk düdüğünden sonuncuya kadar bu savaşta galatasaray'dan taraf olmayacaklar gitmesin abi stada!
App Store'dan indirin Google Play'den alın