• 55
  organizasyon işidir. bireysel yapıldığında en ufak hatada tek başına pres yapan oyuncunun pozisyonunu kaybetmesine ve zincirleme pozisyon alma hatalarına yol açar. boşa yapılan koşunun getirdiği fiziksel yorgunluk ve moral olarak oyundan düşmek de eşlik eder.

  2023-2024 sezonu boyunca birçok maçta takım halinde doğru zamanlamalarla yaparak başarılı olduk. şampiyonlar ligi maçları bunun zirve yaptığı maçlar oldu. ancak 26 şubat 2024 galatasaray antalyaspor maçı ve 15 nisan 2024 alanyaspor galatasaray maçında bazı anlarda öyle kötü bir şekilde uyguladık ki, hiç yapmasak daha iyi olabilirdi.

  yorgunluk mu, uyumlu olmayan 11'ler mi artık sebebi her neyse bulup tekrar organize şekilde yapmamız gerekiyor.
 • 56
  galatasaray'ın en önemli oyun gücüdür. ama rakibe bağlı bir oyun felsefesi olduğu için rakipler ayağa çıkmayıp uzun vurduğunda bir işe yaramamakta, öne prese giden 6 oyuncu birden boşa çıkmakta ve ileri-geri koşarak efor sarf etmek zorunda kalmaktadır.

  rakipler ayağa çıkmayıp pres gücümüzü elimizden alıyorlar. bayern bile bize karşı 30. dakikada oyun felsefesini değiştirmek zorunda kalmıştı. bu yüzden rakipler yapması gerekeni yapıyorlar. presimiz de işlememiş oluyor ama defansimiz hava toplarını süpürdüğü için pozisyon da yememiş oluyoruz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın