resim
Pierre-Emile Kordt Højbjerg
Takım:Tottenham
Mevki:Ön Libero
Yaş:28
Boy:1.85
Uyruk:Danimarka
  • 278
    ingiltere kaynaklı güncel haberler, bu oyuncunun takımında mutsuz olduğu, özellikle ac milan'ın ilgisi olduğu, kulübünün de satmaya sıcak baktığı ve etiketinin 17 milyon pound (20 milyon euro) olduğu yönünde. bir hafta öncesinde ise atletico ile fenerbahçe'nin yarıştığına dair bir haber vardı. jose mourinho etkisi ile fenerbahçe'ye geçmesinin mantıklı olabileceği vesaire yazıyordu. galatasaray'ın adının geçtiği hiç orijinal haber yok. sabah gazetesini referans gösteren bir yazı var sadece. linkler kurbağa olacağı için atmadım ama google'da 'news' sekmesinde aratınca çıkıyor zaten.

    bize 10 milyon euro'ya (söylenen fiyatın yarısı) transfer olacağı haberlerini uçuranların kaynağını gerçekten merak ettim. bana en inandırıcı geleni "istediği teklifi bulamazsa" şekline ifade edilen haber oldu, ki bu haber niteliği taşımıyor.

    görünen o ki ya gerçekten derinden ve etkili biçimde görüşüyoruz böylelikle ada basınının ruhu duymuyor, ya da çıkan söylentiler fazlasıyla iyimser. çok güzel oyuncu, umarım alırız. hayırlısı olsun.
App Store'dan indirin Google Play'den alın