resim
Onyinye Wilfred Ndidi
Takım:Leicester
Mevki:Ön Libero
Yaş:27
Boy:1.83
Uyruk:Nijerya
 • 114
  okan hocanın istediği, bizim de ihtiyacımız olan profille uzaktan yakından alakası olmayan futbolcu. dolayısıyla transferine pek imkan vermiyorum.

  diğer yandan fena oyuncu değil fakat, yabancı sınırının 12 ye düştüğü, 8 maçlık şampiyonlar ligi formatına geçildiği, 102 puanla şampiyon olmuş bir takımın demirbay yerine düşündüğü bir oyuncunun karşılığı ''fena değil'' ndidi'si olmamalı.

  altı üstü sağ bek ve ortasaha mevkisine 2 net atış yapılması gerekiyor, onun da muntazam bir eklenti olmasını beklemek bu taraftara da, rekor satış yaptırmışken tüm yılı eksik kadroyla geçirmiş bir hocaya da boynumuzun borcu zaten.

  her istenmeyen oyuncu için 33'lük vecino'nun ucundan döndüğümüz hayvani kontratını da ne yüzle referans gösterebildiğimizi de hala anlamış değilim.
 • 115
  transfer işini hoca ve ekibine bırakıp oyuncu yorumlama işini yapmayacağım. zahadan teteden ndombeleden geçen sene çok şey bekledik ama kıçımızı barış alper kaan ayhan mertens gibi adamlar kurtardı.

  biz ilgileniyor muyuz bilmiyorum ama yönetime buradan bir çağrım var. okan hocanın istediği oyuncuları almayacaksanız o koltuğu işgal etmeyin. edebinizle bırakın. okan hocanın istediği her oyuncuyu ben destekleyeceğim. ismi cismi farketmez.

  arif olan galatasaraylılar artık isme değil sahada verilen katkıya bakıyor.

  oyuncuyu da hiç bilmiyorum.
 • 116
  skora katkısı sınırlı oyuncu. okan hocanın bahsettiği 8 tanımına uymuyor. seviyesi düşük championship’te bu sezon yaptığı skor katkısı yanıltıcı. bu kıytırık ligde ozan tufan bile penaltısız 8 gol, 2 asist katkısı vermiş. premier lig’de en çok skor katkısı verdiği sezon 2020-2021 sezonu olmuş ve 1 gol 4 asistle 5 gol katkısı vermiş. bu tabloda gol yükü tamamen hücum oyuncularına kalacaktır ve hocanın istediği 8 numaranın bol bol kutuya giren, skor katkısı yapan bir oyuncu olduğunu çıktığı birçok yayında söylüyor.

  bence kendisi rotasyon için düşünülüyor. torreira-x-ndidi-demirbay-berkan merkez hattı zorlu sezonu nicelik olarak kotaracaktır. takımda 2 sezondur torreira’nın yedeği yok ve orijinal 6 numara transferi de gerekiyor bana göre. bu ismin ndidi olması gayet güzel duruyor böyle bakınca. bonservisi elinde ve atletik bir oyuncuyla şimdiden anlaşmak güzel iş olur. tabi asıl 8 numara hamlesinin başkası olması kaydıyla.
 • 117
  ndidi’yi alıp 6’ya çekip toreira’yı 8 kullanmak da fena fikir olmayabilir. hatırlarsanız toreira, kaan ayhan’la oynadığı zaman hücuma katkı ve boğucu ön alan baskısına inanılmaz katkı vermişti. toreira skor yapmasa da içerideki bayern maçında olduğu gibi takımı ön alanda bir canavara çevirebilir. ayrıca daha dinç adaleleri ile belki gol veya goller de atabilir.
 • 118
  fernando-ndiaye ikilisinden bu yana adam gibi orta saha tandemi izleyemedik. o da kısa sürdü. öncesi de yine selçuk-melo hariç karanlık. 8 numarada nasıl kanayan bir yara var, nasıl bir kulüp adam akıllık 8 almayı beceremez bir türlü anlamak açısından bi zihin tazeleyelim.

  şimdi de torreira’yı denk getirmişken 2 sezondur yanına adam gibi 8 koymaktan aciz kaldık. şampiyon olmuş, tonla sponsorluk geliri sağlamış, şampiyonlar liginden kazanç sağlayıp üzerine boey satışından rekor ücret kazanmış takım gidip ndidi ile ilgileniyorsa yazıklar olsun. yıllardır nal toplayan beşiktaş orta sahaya 13+12 milyon euro basıp 2 topçu getirebiliyorken biz parayı basıp “1” adet adam gibi orta saha alamıyorsak bırakalım gidelim.
 • 120
  eğer nelsson veya davinson satılırsa ndidi’yi alırım yedeğe koyarım. hem fofona’yı yedekler, hem torreira’yı yedekler hem de stoperi yedekler. kendisini joker olarak kullanırım. bu yüzden yıllık maaş 2,5 milyon euro’dan fazlasını vermezdim. bonservisi elinde olduğu için 3-4 milyon imza parasına okeyim.

  onun haricinde bu arkadaş kesinlikle aradığımız 8 numara değil. ama iyi bir takım oyuncusudur. ne görev verilirse yapmaya çalışır. ndiaye’nin ingilterede tutunmuş versiyonudur. kendisi dışımda bir tane daha orta saha alınacaksa taraftar mutlu olacaktır.
App Store'dan indirin Google Play'den alın