resim
Okan Buruk
Görev:Teknik Direktör
Takım:Galatasaray
Yaş:50
Uyruk:Türkiye
 • 11707
  koca bir camiaya sene boyunca fetöcü denilir kimsenin gıkı çıkmaz, kurucusu rahmetli ali sami yen'e her maç küfür edilir kimsenin gıkı çıkmaz, ali sami yen'in
  rahmetli eşi fahriye yen'e küfür edilir kimsenin gıkı çıkmaz, fenerli futbolcular sahada taraftar öldürmeye teşebbüs eder kimsenin gıkı çıkmaz, fener başkanı küfürlü tezahüratlara eşlik eder kimsenin gıkı çıkmaz, aynı insan musveddesi koca galatasaray camiasına beka sorunu der kimsenin gıkı cikmaz, koca bir sezon boyunca her maç ama istisnasız her maç fener tribünlerinden galatasaray'a küfür edilir kimsenin gıkı çıkmaz, fener oyuncusu hakem tehdit eder-rakip kulübeye 30 saniye boyunca hareket çeker-maç öncesi maç sonrası sahada koridorda kavga çıkarır kimsenin gıkı çıkmaz, ne federasyon ne rakip teknik direktör ne rakip yöneticiler ağzını açmaz, okan hoca bir küfürlü tezahürata eşlik edince auuuvv! hadi lan ordan gevşek herifler! kendi kapınızın önünü süpürün önce, hadi 'koç'lar! sizi gidi kansız ahlak zabıtaları sizi. kim inanır lan sizin samimiyetinize. hepinize gereken cevabı verdi aslan hocam.

  şimdi hep bir ağızdan:
  "şinanay yavrum hopa şinanay,
  hepinizi sevsin galatasaray!"
 • 11709
  hak edene hak ettiği gibi tezahürat etmiş teknik direktörümüzdür. kudurtmuş, ağlatmış, incitmiştir.

  bahsi geçen tezahürat ile tüm sene galatasarayın adı verilerek küfür edilmiştir. tıpkı efsanelerimize küfür edildiği gibi. o fbli ezik haysiyetsiz top tepicilerin "şşş" diye susması, neyi ima ettiklerini anlamadığımız anlamına mı geliyor? küfür etmemiş mi olunuyor o zaman? çağlar soyüncü o karaktersizlerin yanında neden huzursuz bir şekilde oturuyordu acaba?

  ayrıca biz de hocam gibi aynı şarkıda küfür ettiğimizde belli bir takımı hedefe koymuyoruz... ne kadar galatasaray düşmanı varsa bizden nasibini alıyor. fbli şarkıcılar türkücüler yöneticiler niye üzerine alınıyor anlamadım. anneleri ile ilgili bir güvensizlikleri var galiba.

  hocama helal olsun... çok da güzel yaptı ağzına sağlık. ben de aynısını 1 hafta önce evimin etrafında bu şarkı ile gezenlere komşularıma yaptım hepsi sustu defoldu gitti sesleri kısıldı. ben anca mahalleyi susturdum hocam sağolsun hepsini susturdu. insan gibi sevinmeyi bilip şerefsizce davranmasalardı 2 gündür bambaşka şekilde sevinebilirdik... belki... ama şimdi ağlayacaklar zırlayacaklar köpek gibi bizi dinleyecekler.
 • 11710
  bir teknik direktör olarak henüz 50 yaşında ve süper ligi son 5 sezonda toplam 3 kez kazandı (2'si bizle, 1'i başakşehir'le olmak üzere). bu 5 sezonun ancak 4'ünde aktif görev yaptığını, daha önce (17-18) akhisar'la 1 de türkiye kupası kazandığını okuyucuya ayrıca hatırlatalım. kimleri kimleri geride bırakarak şu an kafadan mustafa denizli, christoph daum, gordon milne ve brian birch gibi efsane isimler arasında yerini aldı, 4 kupalı ahmet suat özyazıcı'nın tahtına ortak olabilecek bugün tek aktif aday.

  tamam arada kızalım, eleştirelim, kısa süreli de olsa yerden yere vuralım, süper bücür zaten ta 2001'de yarı yolda bırakmıştı, hatta ayağı kırıldıktan sonra iyice saldı gibi sadece bizi ilgilendiren tuhaf detaylara takılalım, ama günün sonunda kıymetini bilelim, zira ikinci bir terim ve lucescu travması kesinlikle istemiyorum amk :(

  (bkz: 20 yıllık sözleşme)
 • 11711
  iyi ki bizimlesin canım hocam.

  bu sene (2023-2024) bize yaşattırdığın herşey için çok teşekkürler.

  bayern münih maçlarında bize hissettirdiklerini en son 3-2 yendiğimiz real madrid maçında hissetmiştik. yaklaşık 10 yıl önce.

  kırdığın rekorları yazabilsek, klavyenin tuşları silinir.

  2025 senin ve ersin timur'un prime dönemin olacak, buna adım gibi eminim.

  karşı taraf zamanında tiki taka barcelona'sına son vermek için real madrid'e gelen mourinho yu getirmeye çalışırken, sen ise gülerek şinanay söylüyorsun.

  çok büyüksün.
App Store'dan indirin Google Play'den alın