resim
Okan Buruk
Görev:Teknik Direktör
Takım:Galatasaray
Yaş:50
Uyruk:Türkiye
 • 5681
  17 maç bazında puan rekorunu kırmış, 14 maçlık galibiyet serisi ile rekor kırmış, şu ana kadar büyük maçlarda harika performans göstermiş olan efsane adayı hocamız. konya maçı nazar olsun.
  ligin en iyi ve en yaratıcı kadrosuna sahibiz, hocamız ve ekibi inanmış, takım inanmış, yönetim inanmış, taraftar da inanmış, ipi göğüslememesi için hiçbir sebep yok.
  arkasındayız. hatalarında inat eden bir hoca değil okan buruk, bu milli arada da takımı silkeleyecektir.
 • 5683
  hocayı eleştirdim diye, yorumum silindi, hak etmediğim eleştiriler aldım ama neyse. hocanın rehavete kapılma hakkı yok. saha içinde en güçlü biziz ama saha dışında da en zayıf biziz. bu yılın 2001, 2003, 2011'den farkı yok. bu adamlar böyle gidecek. milyonlarca dolar yatırmışlar ve kolay kolay işlerini şansa bırakmazlar. hoca buna göre hareket etmeli. hocanın hata şansı yok. en güçlü olduğumuz alanda gücümüzü kullanmaya devam etmeliyiz. inşallah okan hoca bundan sonra hata yapmaz.
 • 5684
  14'te 14'e rağmen maalesef puan farkı açılamadı. fb'yi bir şekilde ittire ittire potada tutup havaya soktular. şu an okan hocanın işi çok zor çünkü rüzgar tersine dönmüş gibi duruyor. futbolcular da kokuyu alıyorlardır, sonuçta bizimle aynı havayı soluyorlar. takımı bir şekilde toparlaması gerekiyor. bu hafta kaybetmemeliydi ama olan oldu, kritik bir maçtı. hocanın düşüncelerine çok saygı duyuyorum ve kendisini de başarılı buluyorum ama artık arayış vakti değil. oturmuş kadro haftalarca başarılı oldu. fantezi aramadan aynı kadroyla devam etmesi lazım.

  ---------------------muslera-----------------------
  boey-nelsson-abdülkerim-kazımcan
  ---------------torreira-s.oliveira--------------
  ------------rashica-mertens-kerem------
  --------------------------ıcardi-----------------------

  bizim kazanan kadromuz budur. mertens yoksa yunus ya da zanilao'yu oynatsın yeter. kazımcan yoksa da dubois. fazla kurcalamaya gerek yok. barış, mata, berkan bunlar alternatif. üst üste bu kadar kazandığımızda 10-12 puan fark atabilseydik istediği denemeleri yapabilirdi okan hoca ama hakikaten yaptırmadılar. onun için kurcalama hocam kur orijinal 11'i bas geç. ne yapacaksan seneye lütfen.
 • 5685
  şampiyonluk kendisinin ellerinde. hem teknik adam hemde futbolcu olarak defalarca bunu yaşadı, o gerilimi biliyor. eleştirdiysek galibiyet serisi bittiği için değil, galatasaray'ın kötü günlerinden kalma kötü ezberleri yaptığı için eleştirdik. önümüzde fazla maç kalmadı, bizi bu noktaya getiren kendi doğrularını yapsın yeter. hiçbir operasyon 2022-2023 şampiyonluğumuzu engelleyemez!
 • 5686
  altı üstü bir mağlubiyet aldık arkadaşlar bu ne karamsarlıktır. oyun gücü ve kalite olarak ligin açık ara en iyi takımıyız, elbette arada maç veya puan kaybı olacak, okan buruk hata yapacak vs. biz o kadar uzun bir seri yaptık ki (5 ay sürdü) sanırım taraftar olarak puan kaybetmenin normal olduğunu unuttuk. bunu da başta okan buruk sağladı. o yüzden sakin olmakta fayda var. fb taraftarı gibi triplere girmeye, looser takılmaya gerek yok.
App Store'dan indirin Google Play'den alın