resim
Oğuz Aydın
Takım:Fenerbahçe
Mevki:Sağ Kanat
Yaş:23
Boy:1.83
Uyruk:Türkiye
 • 221
  an itibariyle elimizde bulunan kanat bolluğundan bağımsız olarak transferini bitirmemiz gereken futbolcu. sebepleri;

  takım özelinde:

  -kerem aktürkoğlu muhtemelen gidecek.
  -barış alper yılmaz zaten bir çok kulübün radarında. turnuvada bir iki sansasyonel gol atarsa -özellikle portekiz maçında- ingiliz kulüplerinin 30-35 milyon eurolara çıkması muhtemel.
  -zaniolo'nun zaten bizimle alakası bile kalmamış. tete bile brezilya ligine dönebilir.
  -eğer lige ambargo koyacağız söylemimizin altını doldurmak istiyorsak, bayern örneğinde olduğu gibi çıkış yapan oyuncuların ilk adresi olmamız şart.

  kendisi:

  -gelişime açık ve hala genç sayılır.
  -çok çabuk süratlenebiliyor ve bire birde etkili, avrupa maçlarında da iş yapar. yedekten bile gelse tehdit oluşturabilir.
  -ziyech tüm maçlarda 90 dakika oynayacak bir oyuncu güvenini vermiyor. ziyech kapanan rakipleri açmak için, oğuz da daha ortadaki maçlarda açık alanda tehdit yaratmak için birbirlerini çok iyi tamamlarlar.
  -türk. maalesef yabancı sınırı, maalesef.

  çok değil, sadece 1 ay sonra, bir anda en bol dediğimiz bölgede sadece yunus ve zaha ile kalmamız içten bile değil. kaldı ki, zaha'ya da premier ligten teklifler olduğu söyleniyor. ziyech'i yukaridaki maddeden dolayi yazmadim.

  hazır elimiz rahat görüntüsü de varken, alanyasporla anlaşmak bence mantıklı olur. aksi takdirde, ya alanyaspor bizi feci kazıklar ya da transferin sonunda çürük çarık kovalarız yine.
 • 224
  alalım bu çocuğu. alanyaspor maçlarını izlemedim ama dikkat çekmeye başlayınca maç özetlerinde bile çok net farklı oyuncu olduğunu gösteriyor.

  potansiyelini açığa çıkarmaya başladı. hem teknik hem güçlü, kuvvetli. buraya gelir ve çalışırsa daha da gelişip güzel işler yapabilir.

  suyun karşı tarafındaki kıskanç, uğursuz ve ezik camia işin içine girmeden bir an önce kadroya dahil edilmelidir. dursun özbek bir defa da şaşırt bizi.
 • 226
  bu transferle ilgili alanyaspor'un bizden 6 milyon e avrupa takımlarından da 2 buçuk milyon e beklentisi olduğu yazılıp çizildi. eğer bunun gerçekliği varsa ki ben olduğunu düşünüyorum. böyle bi' paranın ödenmemesi gerekiyor. çünkü avrupa için belirlenen bedel gerçeği yansıtıyor bizden istenen ise şişirme bi' fiyat.

  bu transfer için en makulu 3 milyon e bonservis ve ileride satış olursa kardan %20 pay şeklinde olacaktır. belki de 1-2 bonus eklenebilir buraya.
 • 228
  ajax’tan 2.5 milyon para istiyorsa alanya, ajax niye almıyor oğuz’u? büyük para mı? bu haberin gerçek olduğunu düşünmüyorum. ffp’leri falan olması lazım bu parayı verirken düşünmeleri için yada oyuncunun maaş beklentisi yüzünden almıyolardır.

  yani şöyle diyeyim zaten saydığım ikinci sebepler var ise maaş beklentisi falan oyuncu ajax’a gitmeyecektir. eli güçlü olan biz kalıyoruz bu durumda ve istenen bonservis bedelinin biraz altına çekebiliriz.

  ayrıca 5 milyon civarı para kendisi için ödenir. barış’ı falan 2 milyon civarına aldık alt ligde bile bu kadar parlamıyordu. oğuz süper ligde parladığı için bu paraları ediyor zaten.
App Store'dan indirin Google Play'den alın