• 26
  (bkz: #2654540)
  sahibinin sesidir.

  not: başlığında özelden küfür ettiği yazarların feveranlarını görünce nasıl bir profil olduğundan daha emin olduğum yazar. bakın bu kasa hiç değişmez. özelden küfür eder. saldırılmamalıydı ama bakın bu teröristtir, der. ne işi varmış orada, der. mini etek giymeseydi, der. bu kasa hiç değişmez.
 • 28
  bu arkadaş özel mesajlarda da düzeysiz ve alt seviye davranışlarda bulunan, son 15 senenin özeti şekilde bilgisiz bol fikirli ama enerjik ve iftiracı hareketleri olan biri ki burada birçok kişiye aynı yaklaşım ile yaklaşmış.
  küfür, hakaret ve iftira hoş şeyler değil. bir fikre, ideolojiye ya da insana katılmayabilir veya sevmeyebilirsin ama düzey çok önemli.
  edit: kendisi ile özelde konuştuk, hakaret ve benzeri konularda özür diledi. bunu belirtmesem yakışık almazdı hakkı kalmasın.
  ekleme: hepimiz farklı benliklere, düşüncelere, beklentilere sahip olsak da burada ortak noktamız “ galatasaray “ bu nedenle ayrışmak yerine farklılıklarımızla birleşebilmeliyiz, belki bir doğrusu olan, bir yanlışı olana faydalı olur. aslolan galatasaray’dır.
 • 29
  nesnel bir bilgi verip keşke saldırılmasaydı dediği bir mesajdan sonra kendisini linç edenler ile kemal kılıçdaroğlu'nu yumruklatanlar arasında çok bir fark göremiyorum ben açıkçası. saldırı yanlıştı, ancak kemal kılıçdaroğlu'na saldırılmış olması daha önce söylediği bir sözü söylenmemiş de kılmaz. bu söze değindi diye de bir insana saldırmak doğru değil ki buna rağmen saldırıyı tasvip etmediğini belirtmiş.

  sorun gerçekten bu arkadaşta mı? yoksa siz kendinize nefret kusacak bir düşman mı arıyorsunuz?
 • 30
  (bkz: #2654540)
  sacma sapan bir entry girmis arkadaşımızdır.
  kendisine bazı şeyleri iyi düşünmesini "partisiz" bir adam olarak tavsiye ediyorum.
  1. şehit cenazesinde olay çıkarmanın kime ne yararı var? şehide saygısızlıktan başka birşey değil.
  2. bu saldırıyı gerçekleştiren insanlar sn.recep tayyip erdoğan'a korumaları aşıp bu kadar yaklasabilirler miydi?
  3. bu olay "ama"lık degil topyekûn yürekten eleştirilmesi gereken bir olay. ve artık bu cahillikle hepimiz savaşmalıyız. birbirimize düşmek yerine artık empati duygumuzu yukseltmeliyiz.
 • 31
  kılıçdaroğlu'na saldırı yapıldığı gün, şu https://www.youtube.com/watch?v=3FcMLVm51dA röportajdaki sözlerini değiştirerek kendisini ypg'nin sözcüsü gibi lanse eden ve yüzsüzce masuma yatan yazar. bir de utanmadan "nosnol bolgo vordo" diye kendisini savunanla da mevcut. eğer sen kendisine saldırı olduktan sonra şöyle şöyle dedi dersen saldırıyı haklı görüyorsun demektir ve sonrasında söylediğin samimiyetsiz temenniler hükümsüzdür.
 • 32
  zorla nick altı girdiriyorsunuz insana.

  saldırıyı kınamışmış ama kemal kılıçdaroğlu'nun şunu bunu demesini söylenmemiş kılmazmış.
  işte bu insafsızlığın doruk noktasıdır.

  canınız yanacak ki aklınız başınıza gelecek.
  kapkaççının biri çok sevdiğiniz birine saldırsa (allah korusun tabi) ağzını burnunu kırsa sonra insanlar ona geçmiş olsun dileklerinde bulunurken bir tane densiz çıkıp "ya senin çok sevdiğin kişi zamanında şöyle demişti ama yine de geçmiş olsun" dediğinde bunu normal ve olgun karşılayacak yazarlar objektiflik kasabilir sorun yok.

  ek olarak kılıçdaroğlu ypg mi bize saldıracak diye bir tabir kullanmadı.
  en azından ypg bizim dostumuz, ypg bizim canımız ciğerimiz bize saldırmaz gibi bir şey demedi.

  türkiye güçlü bir ülkedir ülkenin beka sorunu kıçı kırık bir ypg ile olmaz iktidar ve yancısı buradan oy devşirmeye çalışıyoru anlatırken spikerin ypg adını anmasıyla birlikte "onlar mı" bize saldıracak dedi.

  ardına tüm bunlara rağmen türkiye güçlü bir ülkedir, bölgesini en güçlü devletidir dedi. ypg'yi küçümseyen bir tavır takındı ve bunla beka sorunu olmaz ecevit, özal, demirel zamanında terör yok muydu onlar beka beka mı diyordu dedi. spiker tekrar ilgili bir soru sorduğunda da diyor ki; "beka sorunu olarak oradan gelecek bir saldırıyı kast etmiyorlar, yoksa türkiye'nin dışarıdan gelecek bir saldırıyı bertaraf etmesi için önlem alması normaldir" diyor.

  bir iletişim hatası olarak algılansa sözüm olmaz ama adamı ypg'yi destekleyen bir şey demiş gibi göstermekse ahlaksızlığın dibidir dibi.

  partili cumhurbaşkanının, onun koltuk değneği olmuş partinin başkanının kırdığı potların yarısı bile olmayan bir açıklamayla adamı vatan haini ilan edeceksiniz neredeyse.

  objektiflik kasarken ensonhaber, ahaber linklerinden değil programın tamamını izlemeden yorum yapmayın. insafınız kurusun.
  hepsini izlemezsiniz biliyorum ama al 5 dk öncesinden izle öyle nesnellik ve öznelik kaygısına düş.
  https://youtu.be/bFn24db5Zo8?t=1877

  anlatım bozukluğu ve yanlış kullanılan kelimeler düzeltildi.