• 1
  bu senenin başında hiçbir şey yapmasaydık sağ kanat rotasyonumuz olacak ikiliydi.

  yeni sağ kanatlarımız ziyech ve tete'den daha iyi bir etki alabildiğimizi düşünmüyorum.

  ziyech için ali sami yen'deki manchester maçından sonra tuttu artık diyebiliriz. müthiş pasör bir oyuncu.
  ama yine onu alıp 10 numara olarak mertens'in yerinde oynatsaydık sağda da zaniolo ve yunus'u izleseydik daha mantıklı bir iş yapmış olurduk.
 • 2
  birinin * dünya üzerinde en başarılı olacağı, diğerinin * dünya üzerinde baskı altında en çok ezileceği takım galatasaray'dı.

  yunus'un gitmesi pek çok açıdan doğruydu, hele ki opsiyondaki bonservisi getirirse ballı kaymaklı bir satış olur. ama zaniolo şu şampiyonlar ligi macerasında tek başına en az bir maç alabilecek bir futbolcuydu. ziyech'in çılgın paslar atmayı hatırladığı sinerjide onana'ya karşı neler yapardı hayal edebiliyorum. zaha ne kadar doğru, ziyech ne kadar mantıklı bir hamle olduysa zaniolo - tete değişikliği de bir o kadar yanlış oldu gibi maalesef. zani kalsa + orta sahaya hazır bir transfer yapılabilse kadro gücümüz şu ankinin iki katına çıkabilirdi.
 • 4
  birinin ne kadar özel olduğunu diğerinin ise klasik yetenekli ama disiplinsiz türk futbolcu olduğunu söyleyebileceğim ikili. zaniolo maalesef pek fazla süre alamadığı için olduğundan çok aşağıda görülüyor bizim taraftarımız tarafından. kendisi için ingiltere çok yanlış bir adres buna hiç kuşku yok. ancak şu an ispanya, fransa ve italya'da olsa çok başka şeyler konuşabilirdik. hele bizim takımda olsa muhtemelen şampiyonlar liginde grupta liderdik. ama işte kendisinin bizim takımımızda olması maddi açıdan bizim adımıza aşırı yük gibi duruyor. yine de sağlıklı ve adanmış bir zaniolo'yu 1 yıl izlesek ribery'den çok daha büyük bir etki bırakırdı.
App Store'dan indirin Google Play'den alın