• 341
  mehmet özbek, dursun özbek'in şahsi işleri ve özbek ailesinin ticari faaliyetleri ile ilgileniyor. seçim öncesinde "erden timur ayrılacak" iddiası ortaya çıktığında muhtelif yayınlarda dursun özbek'in yönetim kurulunda yer alan kişilere tamamen fitne çıkartmak amaçlı "mehmet özbek mi gelecek?" sorusu soruldu. hepsi de "hayır, öyle bir şey söz konusu değil. kendisi de zaten böyle bir görevi asla istemez" dedi.

  sosyal medyada dünden beri karnından konuşan, "mehmet özbek gelecekmiş, öyle diyorlar" diyenlere kimse inanmasın. aleni bir şekilde yalan söylüyorlar, ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar. kızılmasın, gücenilmesin ama galatasaray'ın bir anonim şirketini zayıf karın haline getiren, nüfuza açık hale getiren de erden timur'un aylardır sürdürdüğü "küstüm oynamıyorum" tavrıdır. fenerbahçe maçına kadar "ben yokum", fenerbahçe maçı kaybedilince "görevimizin başındayız, hedefimiz kupalar şampiyonluklar", şampiyonluktan sonra "kararım değişmedi, yeni dönemde olmayacağım". bu ne böyle? bir başkan vekili bu konuyu sakız gibi uzatmaz. sakız gibi uzatırsa, basının ve kötü niyetli kimselerin işine gelir bu durum. mehmet özbek de derler, maruf güneş de derler, cenk ergün de derler. derler de derler. sözün kısası mehmet özbek iddiası doğru değil ama sportif a.ş.'yi galatasaray'ın zayıf noktası haline getiren kişi, mevcut sportif a.ş. başkan vekilidir. icardi "galatasaray zaten çok büyük, biz daha da büyük yapacağız" derken; erden timur'a bir türlü "görevime devam edeceğim, hedeflerimizin henüz yarısını bile başarmadık. hep beraber yürüyeceğimiz uzun bir yol var önümüzde" dedirtemedik. bu yüzden de her taraftan saldırı altında kalıyoruz.
 • 344
  florya'ya tesisatçı olarak girip sonra eren derdiyok, tolga ciğerci, serdar aziz'lere asgari ücreti 2 milyon euro yapan zat. abisi ve oğluyla beraber galatasaray'ın en karanlık dönemlerinden* birinin yüzü olduğu için en ufak boşluktan sızabileceği endişesi boşa değildir. hiçbir şey olmasa bile böyle niyeti olanlara taraftarın tepkisini daha baştan gösterelim.

  başımıza daha önce gelmiş felaketleri tekrar yaşama ihtimalini görmek ve bu konuda ses çıkarmak, bizi diğerlerinden ayrı kılan unsurdur.
 • 346
  secim oncesindefatih altayli'nin programina cikan galatasaray genel sekreteri eray yazgan konu ile ilgili gelen soruya silah zoru ile getirilmeye calisilsa sayin mehmet ozbek'in bu organizasyona girmeyecegini kesin bir dille soyledi.

  kaos sever ''x" kullanicilari ve bir kac yorumcunun sozune guvenecek degilim. yoneticinin soyledikleri bunlar resmi agizlari dinlemekte fayda var.

  https://youtu.be/lr7LohSrcZ8
App Store'dan indirin Google Play'den alın