resim
Mason Will John Greenwood
Takım:Getafe
Mevki:Sağ Kanat
Yaş:21
Boy:1.81
Uyruk:İngiltere
 • 27
  robinho gibi bir suçluyu sorgusuz sualsiz transfer eden kulüplerin olduğu yerde bu iğrenç herifin de türkiye'de kendini evinde gibi hissetmesi normaldir.

  tecavüz davasının düşmesi falan önemli değil. ortada pek çok kanıt vardı. mahkeme yeterli bulmamıştır benim umrumda değil. bu tip davaların davacıya belli bir para ödenerek çektirilmesi sıkça karşılaştığımız bir şey.
 • 28
  hakkindaki iddialar baya buyuk, mahkeme sonucu ilginc, mason'in tepkisi dusundurucu.

  simdi ingiltere amerika degil, hakimin karari cok belirkeyici. ancak, ingiltere veya amerika fark etmez, me too hareketinden sonra hicbir hakimin kadin aleyhine cikacak bir uckagidin icine girmesi mumkun degil. degil mason, david beckham bile olsa pipisinden tutup asarlar. o nedenle mahkeme karari ilginc dedim. ama aslinda sasirtici degil.

  cunku ingilterede serial rape liar turedi son 10 yilda. bana tecavuz etti diyip onune geleni hapse attiran tipler. bazilari yakalandi, bazilari yuzunden masum insanlar yillarca hapiste kaldi. zaten istanbul sozlesmesinde yapilan bir hata da buydu, o yuzden sozlesmeyi duzeltmeden hukumeti ikna edemeyiz. neydi hata? kadinin beyani esastir. maalesef kadinin beyani esastir diyip her soylediginde erkegi hapse atinca sahte taciz davalari artti ve gencecik universite ogrencileri iftiralara ve satasmalara dayanamayip intihar etti. kisacasi kadinin beyani esastir hukuka aykiri bir yaklasim aslinda. kadin ve erkek esittir, beyanlari dinlenmeli ve esit muamele gormelidir.

  gelelim mason'a tekrardan. mason mahkeme sonucu cok agresif bir tavir takindi. man united ile isinin bittigini soyledi. hani futbol oynamak icin her firsati kullanacak biri gibi degildi. beni masumken suclu gibi gosterip atese attiniz, sizle isim olmaz dedi. bu cok onemli bir tavir.

  turkiyeye gelir mi? ben mason'in tuzaga dustugunu dusunuyorum. galatasaray'a gelmesi bizi yoracagi icin pek yanlisi degilim ama rakiplere de gelmesini istemem acikcasi.

  ronaldo'nun da tecavuz suclamasi var ancak bir kac milyon ve pr ile ustu ortuldu ve burada bile herkes ronaldo gelsin diyorsa mason da gelse sorun olmamali. ronaldo mason farki ise biri mahkemeye ciksa suclu bulunacagi icin ustunu orttu, digeri kor noktasindan yakalanip tuzaga dustu. benim yorumum tabi bu. ısin aslini bilmek o kadar basit degil.
 • 29
  hakkındaki iddialar beni gerçekten çok rahatsız ediyor. galatasaray forması altında kendisini topçu olarak isterdim fakat bu sebepten uzak durmak gerekir diye düşünüyorum. ayrıca hakkındaki iddialar gerçekse, kendisini fenerbahçe ve ya başka bir türk takımına yakıştıramam.

  evet fenerbahçe camiası toksik, sevimsiz bence fakat sonuçta köklere bakarsak ebedi dostumuz dediğimiz bir camia. zamanla yönetimine kendini bilmez adamlar gelmesi vs. etkilemiştir bu camiayı. ben fenerbahçe'ye dahi böyle işler yapmış bir adamı yakıştırmam. fenerle uğraşırız, eğleniriz hatta belki feneri sevmeyiz ama fener formasını dahi böyle adamların giymesine ses çıkarırız. sonuçta bu ülke topraklarından çıkan galatasaray'dan sonraki en büyük camia onlar. (yalnız o büyüklük işinde arada epey fark var da neyse...)
App Store'dan indirin Google Play'den alın