• 64
  (bkz: #3892477)

  şöyle nerden baksan tuhaf, kendi içerisinde tutarsız, yalan yanlış bilgiler içeren bi entry girmiş hakkımda. garip olan engelli olduğu için ne yazdığından bihaber değilken bir yazar arkadaşın ''zaha takıntılı bi adam var sana bunları demiş sdlfkjh'' uyarısıyla vakıf olmam.

  şimdi kendisinin zaha'ya dair ne düşündüğü, ne kadar eleştirip eleştirmediği falan beni zerre alakadar etmiyor. fakat ben de kendisi gibi sayısız nöronumla araştırmalar yapıp, uzun uzun stalklayıp, kafa patlatıp onca uğraşın sonunda da kendisinin nick altına gelerek;

  ''2 sayfa zaha eleştirisi yapmış, bir tanesi bile olumlu değil, ilginç bir yabancı düşmanlığı var.''

  tarzı boş beleş, nerden baksan komik bir entry girsem benim gözümde düştüğü duruma dair en ufak bi empati yapabilir mi diye merak etmiyor değilim.

  bahsi geçen kerem'le ilgili de 2 sayfa entry'im var. ilk sayfası zaten tamamen ömer bayram'ın, arda turan'ın oynayıp da kerem'in oynayamayışına kahroluşumla ilgili. hoş bunlar hiç olmayabilir ve sadece eleştirmiş de olabilirdim. kötü oynadığı maçlarda kötü oynadı dememde nasıl bir sakınca görüp de bunu dert edinebildi ve akabinde şu entryi girdi hayret verici.

  barış alper başlığında da 5 sayfa entry'im var mesela, istisnasız hepsi de övgü. kime ne kardeşim? lahanayı yerken kıtır kıtır da sapına gelince mi me, olay ne? sözlükte seyyah gibi yazar yazar dolaşıp kerem görünce cımbızlayıp, zaha görünce de occam'ın süpürgesini mi kuşanıyoruz?

  26 entry sayıp tek olumlu entry bulmadığını iddia ettiği okan buruk entrylerinden biri de bu hani;
  (bkz: #3548645)
 • 65
  kendisi son zamanlarda sözlükte aktif şekilde yazmasına rağmen bir tane bile ali koç ve yönetimi hakkında çarpıcı bir entry yazmamıştır. hani tehdit filan işleri var. hani kana susamışlar bu adamlar.

  hayır benim anlamadığım bizim yönetime karşı olan herkese karşı sessiz kalma modu nasıl bir galatasaraylılıktır ?

  heralde ali koç’a dair yazdığı son entry kurduğu kadroya dair övgüydü diye hatırlıyorum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın