• 72
  hayallerimi susleyen galatasaray forveti.

  30 yas ustu oyuncu alacaksak boyle oyuncular almaliyiz, eli belinde gobekli amcalar degil. su adamin sarf ettigi eforu goren takim arkadasi bile kendine gelir.

  bu sezon degil ama bir sonraki sezon sonunda sozlesmesi bitiyor. yasi da 34 olacak. zaten hep kendisini kucuk goren ingiliz takimlari cok yasli bulacaktir. o yasta muthis ucretler talep edecegini de hic sanmiyorum. talep ettigi ne olursa da karsiligini fazlasiyla verecegine adim gibi eminim.
 • 73
  sene sonunda premier lig' de gol kralı olan en yaşlı futbolcu olacağını düşündüğüm ingiliz forvet. kendisi golcülüğü dışında da cidden çok iyi bir takım oyuncusu. kendisinin vurabileceği pozisyonlarda takım arkadaşlarının pozisyonu iyi ise düşünmeden önlerine bıraktığını çok gördüm. özel bir kariyer cidden.
 • 74
  torunlara anlatılacak topçu. messi'yi ve ronaldo'yu bizim torunlar da bilecek, belki vardy'nin işçilikten süper yıldızlığa çıkma hikayesi de sporun tarihine meraklı olanlar tarafından araştırılıp öğrenilecek ama 32 yaşındaki bu efsanenin, takımının her golünde (kendisi atsın veya atmasın) nasıl çılgınca sevindiğini, hırsını sahaya nasıl yansıttığını biz anlatacağız torunlara.