resim
Ivan Perišić
Takım:Tottenham
Mevki:Orta saha sol
Yaş:34
Boy:1.86
Uyruk:Hırvatistan
 • 69
  spurs ile yolları ayıracak yaz aylarında. 44 maça çıkmış, 33 ilk 11, asistleri de 12 tane.
  https://www.telegraph.co.uk/...ager-squad-clearout/

  hazır yaş 34 olmuşken rotasyonumuza gelse, avrupa maçlarında takıma tecrübe katsa… yeri gelir sol bek oynar, yeri gelir sol kanatta. mertens gibi çok çalışkan biri aynı zamanda. ligde de kazımcan ile devam ederiz ne güzel.
 • 70
  avrupa'yı da düşünürsek rotasyon için biçilmiş kaftan şu an. ikna olursa sonuna kadar isterim, avrupa maçlarında yerine göre sol bek yerine göre sol kenar oynar, aktif en iyi ortacılardan biri. ayrıca inter zamanında icardi'yi sanırım 27 gol attığı sezon gol kralı yapanlardan biri, 10 üstü asist yapmıştı o sezon. icardi ile iyi anlaşıyorlardı oyun içinde. oyun kurucu özelliği olan bir kenar perisiç, bek oynayarak hem oyun kurar hem kral orta keser hem de kolay kolay geçit vermez, fiziklidir. ayrıca ciddi manada hangi ayaklı olduğunu anlamadığım bir oyuncu, tam bir çift ayak.

  hava hakimiyeti iyidir, duran toplarda epey iyi kafa vurur, akan oyunda da vurur. kafa golleri güzeldir, uzaktan şutları gayet iyidir. iki ayağıyla da çaprazdan açıyı bulduğu anda bomba atar kaleye, asist özelliği dediğim gibi çok yüksek, hem havadan hem yerden efsane orta keser. ayrıca dribblingi de iyi bir oyuncu, pozisyona göre sol ayağıyla keser ve ya çalım atıp sağına alıp sağ ayağıyla keser.

  aslında sol bek oynamaya tamamsa kazımcan'la sol bek rotasyonu yapmak mantıklı. ligde kazımcan oynar, 15-20 maç kadar çıksa kafidir. onun dışında perisiç oynar, avrupa'da özellikle perisiç oynar.

  çok sevdiğim bir oyuncu gerçekten, hırvat milli takımını modriç'le beraber taşıdıkları 2018 dünya kupası maçları hala aklımda. futbolu aklı ve çalışma disipliniyle oynayanlardan. gelmesini isterim, ağzım sulandı valla erden başkan yapsana şu işi.
App Store'dan indirin Google Play'den alın