resim
Özgür Işıtan Gün
Görev:Sahibi
Takım:Fortuna Sittard
Yaş:46
Uyruk:Türkiye
 • 307
  taraftarın stres topu, yoyosu, tek eğlencesi.

  bir aydır suni ışıtan gün istifa şenlikleri ile ne güzel de oyalanıyoruz. takım mağlup mu oldu, sosyal medyada ışıtan'a salla. takımın hakemler tarafından hakkı mı yeniyor hopppp ışıtan gün'ün 10 yıl önceki müstehcen tweetlerini ortaya at.

  galatasaray kulubü, başkanından , eski teknik direktörüne, yönetim kurulundan futbolcusuna kadar dibe batmış. gün aşırı şu adama sallamak yerine kulubün komple zihniyetiyle birlikte değişmesi gerekiyor.

  yoksa daha çok fatih terim'ciyiz diyen başkan adaylarının peşinden koşar bu taraftar.
 • 308
  asıl mevzu fatih terim’den öte bu arkadaşın bu süreçte yaptıklarıdır. aylarca florya’ya giremedikten sonra sustu sustu ve yayına çıkıp milyonlarca galatasaraylıya “yardımcı” hoca olarak görüşüldüğünü söyledi. yetmedi o görüşülen “yardımcı” hocayı takımın başına getirdi.

  kimse birbirini kandırmasın, başımıza getirdiği şahsiyet kendi takımı fortuna sittard’ı çalıştıramayacak mahirlikte bir adam, onu oraya emanet etmezsin yani. hele fatih terim gibi bir ismi ne kadar başarısız bi dönem geçirirse geçirsin yemeye karar verdiysen cebinde taraftarı transfere boğacak 30 milyonun olması lazım ya da herkes tarafından en azından kariyer bazında tatmin edici bir insanı getirmen lazım (bkz: mancini)

  daha bu işin neden possesion oyunu vs kısmına girmiyorum bile. sırf yukarda anlattığım sebep bile yetiyor neden taraftarın kendisine bilendiğini anlatabilmeye.