• 27
  https://x.com/.../1795933228307550719

  --- alıntı ---

  içişleri bakanı sayın ali yerlikaya’ya, spor bakanı sayın osman aşkın bak’a ve adalet bakanı sayın yılmaz tunç’a çağrı yapıyoruz;

  özellikle rakip kulübün camiamıza karşı kaybettiği şampiyonluktaki başarısızlıklarını örtmek ve şahsi idealleri için toplumu gererek sistematik bir şekilde camiamıza yaptığı saldırılar artık tehlikeli boyutlara ulaşmıştır.

  trabzon’da yaşanılanlar, derbi maçından sonra fenerbahçe kulübü başkanı ali koç ve şürekası tarafından rams park’ın basılması ve kulüp görevlilerine yapılan saldırılar, son olarak da galatasaray kalamış tesislerine yapılan vandalca saldırı bardağı taşırmıştır.

  tesisimize yapılan saldırıda kulüp logomuzun yağmalanarak hemen yan taraftaki fenerbahçe faruk ılgaz tesislerine götürülmesi, ilgili kulüp başkanının konuşma yaptığı sırada bazı kişiler tarafından adeta marifetmiş gibi sergileme cüreti gösterilmesi hukuk tanımazlığın geldiği son noktayı göstermektedir.
  ortamı sürekli gererek kendini kamufle etme gayesinde olanların ve bu vandalları cesaretlendirenlerin adresi bellidir.

  toplumu kaosa sürüklemeye çalışanların amaçlarına ulaşmaması ve olayların daha vahim bir hal almasının önlenmesi için kulübümüze ve camiamıza karşı işlenen suçlara karşı re’sen harekete geçilmelidir.

  bu konuda galatasaraylı hukukçular derneği olarak bizlerde üzerimize düşeniz yapacağımızı ve ilgili makamların atacağı adımların takipçisi olacağımızı kamuoyuna duyururuz.

  --- alıntı ---

  bu arada görüntüler olduğu için attım. baya baya adamlar kalabalık şekilde gelip saldırı yapmışlar. bu hiç öyle geçiştirilecek bir durum değil. her defasında cezasız kaldıkları için böyle davranıyorlar.

  ulan ben şuradan "fenerden nefret ediyorum" desem rererö yapılıyor adamlar tesis basıyor çıt yok.
App Store'dan indirin Google Play'den alın