• 22
  güzel youtube videoları çeken fakat anlaşılan ergen bir yöneticisi olan hesap. komik mi şimdi bu? adama bok gibi pas gelmiş yunus'tan. birazcık oyun zekası olsa o pasın oraya atılmayacağını bilir. pozisyonun devamında da şener ters yöne, topa hareketlenirken düşüyor. ne var abi bunda? ulan sırf fener'den geldi diye, ön yargılarınızla daha başlamadan eleştirmeye çalışıyorsunuz adamı. benzer şeyler adem büyük için de geçerli. gelmesini istemedim mesela, ama geldi artık destekleyin, biraz şans verin.

  türkiye'de yerli futbolcuların büyük takımlarda oynayamamasının en büyük sebebi sizin gibi kendini ve takımını kaf dağında gören egoist düşünce yapısıdır. en ufak şeyde "galatasaray'ın büyüklüğünü taşıyamaz" diyorsunuz. bi salın abi oyuncuları. 5-10 maç oynasınlar da ondan sonra yorum yapın bari. şener süper ligde biz hariç her takımda ilk 11 oynar, ya da 11'i zorlar. kendi oyuncunuzu bu kadar kötülemeyin!

  https://twitter.com/.../1152269584193478657
 • 23
  https://twitter.com/.../1151187173133180928

  belli ki yukarıdaki tweet çok beğenilince heveslenmiş arkadaş. aynı etkiyi yaratmak için komik olduğunu düşünerek aşağıdaki espriyi denemiş ama saçmalamış.

  https://twitter.com/.../1152269584193478657

  ergen veya sığ görüşlü olduğunu düşünmüyorum. bazen ilham gelir bir şey başarırsın. benzerini hemen yapmak istersin ve ilham gelmeden yapınca böyle zorlama olabilir.

  edit: link düzeltildi
 • 25
  malesef; niteliğe önem veren bir youtube kullancısıyken, niceliği düşünüp beğeni sayısını artırmayı hedefleyen bir sosyal medya fenomenine dönüşmüştür ve diğer bütün sosyal medya fenomenleri gibi, yine onların diliyle, "mizah yapmazsam öleceğim" hastalığına yakalanmıştır. oysa ne güzel videolar hazırlıyordu; özgündü, kaliteliydi, ilgi çekiciydi.

  bu arada "onların diliyle" diyorum; çünkü fenomenlerin bir dili var. girin twitter'a, instagram'a herkes çok komik, herkes pek eğlenceli. birazcık ilgi gören, birbirine benzer ağızlar kullanıp, birbirinin kopyası espiriler yapıyor. kullanıcılar farklı ama; yapılan espiriler, kullanılan lisan aynı. hepsinin ortak paydası da sabri üzerinden mizah yapmak. bu arkadaş da yememiş, içmemiş şener'in ilk hatasında sabri'yi de araya iliştirip mizahı patlatmış. ne farkın kaldı şimdi çağrı taner'den, cezmi kalorifer'den... nerde kaldı özgünlüğün? ne güzel paylaşım yapıyordun.
 • 26
  youtube kanalında yaptığı güzel içeriklerle futbolseverlerin beğenisini ne kadar çabuk kazandıysa, twitter’da ilgi çekmek için yaptığı saçma paylaşımlarla bu sempatiyi tersine çevirmeyi başaran kişilerin yönettiği hesap. hesabı keşfettikten sonra çok beğendim ve twitter’dan da takip etmeye başladım. sonrasında vedat muriçle ilgili ultraslan’ın yaptığı paylaşımı uygun olmayan bir dille eleştirdiler. bu paylaşımın altına yorum yaptığımda ise kendileri bana özel mesajdan dönüp alaycı bir ifadeyle şu ana kadar yaptığı işlerin kendi başarıları olduğunu bunda katkımız olmadığını söyledi. oysa ki benim anlatmaya çalıştığım şey başarılarını bize borçlu olduklarını belirtmek değil, son zamanlarda maalesef ülkemizde artan ayrıştırıcı ve milleti birbirine düşüren üsluba kendilerinin de ortak olduğunu ve bunun beni üzdüğünü belirtmemdi. umarım iyi yaptıkları şeyleri yapmaya devam ederler.
 • 28
  youtube'da başarılı. bu alanda devam etmesini şiddetle öneririm.

  youtube videolarının arasına da attığı tweetleri koymaya başladı bu dönemde. ondan da vazgeçerse iyi olur. zaten dediğim gibi başarılı bir youtuber.

  takip etmek istesem twitter'da da ederim. ama orada başarılı değil. futbola dair ilgi çekici şeyler yazmaktan uzak. troll olup çıkmaz umarım.