• 17
    4 milyon euro bonservis ile beşiktaş'a transfer olmuş futbolcu. tamam da bu nasıl bir transfer böyle ya?

    2016 nisan ayından bugüne kadar 3 buçuk yıldır bir kez bile 90 dakika oynamamış. hatta abartıyorum bu 3 buçuk yıl içerisinde oynadığı toplm 22 lig maçında görev aldığı süreyi toplasan ancak 180 dakika eder. nasıl, neye ve hangi mantığa göre 4 milyon gibi bizim lig için önemli bir mebla harcandı ciddi bir soru işareti. bakalım göreceğiz özellikle mercek altına alacağım bu ilginç transferin öznesi olmuş bu futbolcuyu.

    bir de ek olarak araştırdım şu financial fair play anlaşması mı ne bitmiş ondan bol kese dağıtabiliyorlarmış paraları. askerden yeni çıkmış gibi bitik bjk 4 milyonu çat diye şu herife vermiş. biz ise kuruşun hesabını yapıyoruz anlaşma gereği. neyse, bjk'ın elinde patlama ihtimaline 1.45 oran veriyorum. tutma ihtimali 8.00.* orman ve avcı birleşmişler illa ki batıracaklar bjk'yi ne diyelim belinize kuvvet.*
  • 18
    premier league için yetersiz kere yetersiz bir topçuydu, haliyle bir tottenham takipçisi olarak izlemedim kendisini. kiraya gittiği dönem de çok dikkat çekmedi. beşiktaş'ın bir dönem gündeme gelen ve daha çok ışık veren clinton njie yerine nkoudou alması daha iyi oldu bence. 4 milyon euro bonservis ise tartışmaya açık bir iş olmuş.