• 246
    milli takımı esir alan zihinsel hastalık.

    bu aciz varlıklara göre tüm dünya (dünya çünkü montella falan italyan ya) türkiye milli takımında arda güler fenerbahçeli diye oynatmayıp fenerbahçeye paye verilmemesi için elinden geleni yapıyor.

    bunlarla karşılaştıkça "aynen, ülkenin anayasasında geçici gizli madde var fenerbahçe şampiyon yapılmamalı ve sevilmemeli diye. 2055 senesinde yürürlükten kalkacak bu geçici madde" diyorum. lan acaba diye düşünen falan oluyo. ekliyorum "ulan manyak mısınız böyle olmasa siz dünyanın en gerçek şampiyonu olurdunuz kimse başa çıkamazdı rekabet olsun diye yapılıyo bu, amerika böyle istiyo" diye. adamlar dünya kulübü ya hani, amerika tutuyo o yüzden bunları, yoksa ohoooo.

    bu sakatlarla aynı milli takımı destekledikçe etimle kemiğimle nefret ettim. bu aveller bu yüzden başarısız oluyor. her şeye kriz, her şeye olay. her şey komplo amk göründüğü gibi olan bir şey yok bunlara sorsan. her şeyde bir büyük resim var, şu anayasanın gizli maddesine geliyor her şey. sakatlar gelmiş "neden ardanın elinden formayı hoca böyle alıyor" diyor. ananın bacak arası yüzünden kardeşim. herif hoca hoca, ne yapacak rica mektubu mu yazacak? bu tırreklerin %80i de hocasından okulda dayak yemiştir.

    herneyse, bu hastalık iyiye gitmiyor. bu kafadaki yaratıkların kan dökmesine ramak kaldı. umarım devlet bu yapılanmanın farkındadır.
App Store'dan indirin Google Play'den alın