resim
Felipe Melo de Carvalho
Takım:Fluminense
Mevki:Stoper
Yaş:40
Boy:1.83
Uyruk:Brezilya
 • 12940
  icardi'nin eleştirildiği gibi eleştirilmiş ve takımımızdan koparılmış galatasaray tarihinin en iyi ön liberosu.
  10 sene olmadı daha, aynı icardi'ye yapılanlar gibi mücadele etmiyor deniyordu, sahada kaçak güreşiyor diyorlardı, aynı şekil tff ve rakipler tarafından ceza verdirilmesi için uğraşıp ceza da verdiriyorlardı. kupa maçında saçma sapan oyundan atılıyor, ''aziz senin taş.. yesin'' lafını rt etti diye 3 maç ceza veriliyordu. melo ne mi yapıyordu, fıtık ameliyatı olup sahalara inanılmaz bir hızla geliyordu oynamak için aynı icardi'nin sakat sakat oynaması gibi, galatasaray taraftarına müthiş değer veriyordu aynı icardi gibi, galatasaray'ı sahada yaşıyordu aynı icardi gibi, galatasaray ruhunu rakiplere ve tff başkanına kadar hissettiriyordu aynı icardi gibi.

  melo'yu kaybettik, benzer operasyonu muslera üzerinden de yaptılar 2015 sonrası ondan da nefret edenler oluşturdular ama muslera kaldı, galatasaray'ın en büyük efsanelerinden oldu. aklını başına almaza galatasaray taraftarı rakiplerin boş dolduruşlarına ve algılarına gelirse tarihinin en iyi forvetlerinden birini de kaybedecek.

  felipe melo kardeşim seninleyiz,
  seninle cehenneme bile geliriz,
  cimbombom'un düşmanları,
  yesin senin taş...
 • 12941
  galatasaray yakın döneminin en profesyonel oyuncularından biriydi. her daim kendine iyi bakan, düzgün aile yaşantısı olan, rakip farketmeksizin mücadeleden ve temaslı oyundan kaçmayan biriydi. 40 yaşındayken liberdatores kupasını kazandı, finalde ilk 11’deydi. şu an 41 yaşında ve hâlâ oynuyor.

  böyle kaliteli oyuncularınızın fiziksel kalitesi de yüksekse, şampiyonlar liginde gruptan da çıkarsınız, çeyrek final de oynarsınız. şimdinin koşacak hâli kalmamış, içi geçmiş yıldızlarıyla karşılaştırmamak gerekir.
App Store'dan indirin Google Play'den alın