resim
Erencan Yardımcı
Takım:Pendikspor
Mevki:Santrfor
Yaş:22
Boy:1.88
Uyruk:Türkiye
 • 341
  https://www.youtube.com/watch?v=yUa0U4yDi3U

  çok güzel bir röportaj vermiş aslan parçası. selçuk'un uyarısının da, babel'in onu alıp çalıştırmasının da talimatla olduğu o kadar açık kı...

  daha önce de bu konuyla ilgili entry girmiştim.
  https://gss.gs/3642523

  fatih hocamın, bu boy, fizik ve hız kombinasyonunu görünce kendisini dikkatle incelediğine eminim. aslında o kadar barizdi ki eksikleri. ancak hala bu konuda yeterli aşamayı atladığını söyleyemem. bu arada babel'le kendisini eşleştirmeyi akıl etmek bile imparatorun neden imparator olduğunu gösteriyor.

  babel dediğimiz adamın alamet-i farikası, gelen uzun paslarda ilk dokunuş, sırtı dönük top saklamak, sonrasında top dağıtmak ve uzaktan şutlar. hareketli oyunu çok azdı, zaten bize geldiği yaş itibarı ile zamanla sıfıra indi. erencan özelinde bir tek eksik tarafı olan hava topları kalıyor. doğru yere indirebilme ve doğru yere yönlendirebilme.

  a match made in heaven.

  mesela eren aydın'a da 'bu çocuktan olmaz' diyen abuk subuk tipler vardı. onunla da halil dervişoğlu müthiş bir eşleşme olabilir. allah razı olsun, rastgele mi oldu nedir bilemiyorum ama... eren şu anki takımında kanatta oynuyor. kendisi safkan bir golcü, gomis'in bizdeki dönemine benzetiyorum. ama çorum'da kanatta süre alıyor.

  kanattayken sürekli kaleyi ve tekte şutlamayı düşünemezsiniz. tekniği, pasör özelliği, saha görüşü vs. gibi konularda gelişmeye devam ediyor. o da çok iyi olacak inşallah aslan parçası.

  özetle galatasaray tarihinde hep büyük golcülere sahip olmuştur. bu çocuklar gelişebilirse ve biz erencan'ı geri alabilirsek gelecekte 2 tane çok iyi santrafora sahip olabiliriz.

  neyse, sözlerimi 'galatasaray futbolcusu çorum'da oynamaz'cılarla noktalayalım. galatasaray futbolcusu çorum'da da oynar, erzincanspor'da da. 2 sene önce 2.ligde olan çorum, eren'in de katkıları ile süper lige bile çıkabilir. bu bile başlı başlına oyuncu hakkında, aidiyeti hakkında bir şeyler anlatabilir diye umuyorum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın