resim
Erden Timur
Görev:As Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:42
Uyruk:Türkiye
 • 4002
  bakın bu adam her türlü iftiraya maruz kalıyor, fiziksel özellikleriyle sürekli alay ediliyor, yetmiyor karısına çocuğuna küfürler ediliyor, o da yetmiyor tehdit ediliyor! bunları en ahlaksız holigan da yapıyor, fenerbahçe başkanlığını yürüten şahıs da yapıyor. aslında niye yaptıklarını gayet iyi biliyoruz çünkü kendilerinde olmayan vizyon bu adam da var niye kıskanıyorlar, doğuştan zengin olmayıp tırnaklarıyla kazıya kazıya bu noktalara geldiği için kabullenemiyorlar; kısacası i* gibi korkuyorlar.

  bu noktadan sonra galatasaray taraftarının yapması gereken tek şey bu adama destek çıkmaktır. bugün, yarın, öbür gün...
  her gün bu adamın arkasında olduğunu tekrar tekrar söylemeliyiz ki yalnız olmadığını anlasın. bu adam aydınlık geleceğimizin güvencesidir.
 • 4006
  forbes türkiye'nin yayın haklarını almış iş insanı. bununla birlikte artık kendis için yapabileceğimiz ilk şey ortaya çıkmıştır. ev almak kolay bir harcama olmadığı için taraftar olarak organize destek veremiyorduk. artık herkesin alabileceği standartlarda bir ürünü var. bu dergiyi gücü yeten reklam ile gücü yeten satın alma ile gücü yeten tıklama ile desteklemelidir. bizden biri saldırıya mağruz kalıyorsa bizden olanı güçlendirmeliyiz. erden timur şahsı için bu destek zorunludur. bununla birlikte galatasaray taraftarının da önemli bir sınavı oldu bu mesele. artık galatasaray taraftarı zenginler iş dünyasında söz sahibi olmaya başlıyorlar. görünen o ki karşı taraf bu konuda fütursuz davranışlarının dozunu arttıracak galatasaray taraftarı buna karşı destek ile giderse gelecek bizim olacaktır. icardi ile kazandığımız ivmeyi erden timur'a sahip çıkarak devam ettirmeliyiz. yoksa galatasaray için bir taşı yerden kaldırıp başka bir yere koyarken tereddüt eden insan yığınları ile karşı karşıya kalırız.
 • 4007
  içeride kendisine karşı yapılan temelsiz, ahlaksız eleştirilerin sebebinin, koç holding maması vaat edilen ya da hali hazırda yemekte olan galatasaray liseli büyüklerimiz(!!!) olduğundan kuşkulanıyordum, artık eminim.

  2 nisan 2024 fenerbahçe olağanüstü kongresinde ise ali koç denen ''şey'' tarafından, alenen tehdit edilmiştir.

  erden timur'un yanındayız. sadece gönüllerimizdeki değil, gerçek galatasaray başkanı olmasını istiyoruz.
 • 4010
  galatasaray'ı öven bir fenerli varsa biliniz ki galatasaray kötü yoldadır.
  hele öven, acun, rıdvan, mehmet demirkol, serdar ali çeliker, tahir kum vs gibiler ise biliniz ki galatasaray çok kötü yoldadır.
  galatasaray'a düşman olmuş birileri varsa ki var. şu an başkanından, yönetimine, taraftarından tut, sosyal medya kabadayılarına herkese bakın, nefret ettikleri, uğraştıkları tek kişi erden timur'dur.
  bu adamı sen burada, sosyal medyada, statta, yönetimde, divan kurulunda, genel kurulda tutmazsan vay senin haline galatasaray'lı vay senin haline.
  erden timur hepsinin kimyasıyla oynayıp, yaralarını deşmiştir.
  sahip çıkmalı, arkasında değil yanında önünde durup siper olmalıyız.
 • 4013
  burada ne zamandır bir şekilde adamı yedirmeyin diyip duruyorum.
  aylardır gizli gizli tehdit ettiği adamı sindiremiyince açıktan tehdit etmeye başlamış ali koç.
  azıcık kulübe yakın olan herkes bu durumu biliyor zaten.
  bakın eleştiri yapılır, artılar eksiler konuşulur ama zaman o zaman değil.
  kimse galatasaray kulübünün başkanvekilini tehdit edemez.
  buna ses etmeyen üye ve taraftar her kim varsa, bence bir durup düşünsünler.
 • 4015
  yeni dönemde çekileceği varsa da bu saatten sonra çekilmemelidir bence.
  ancak başta mevcut yönetim ve tüm camia da ite çakala yem etmemelidir kendisini.
  gördüğüm kadarıyla kendisi de öyle kuru gürültüye pabuç bırakacak bir yapıya sahip değil.
  edinimlerini öyle yalı çocuğu gibi tepeden sırça köşke inme ile değil, bizzat parmakları ile kazıya kazıya elde eden bir karakterden bahsediyoruz en nihayetinde...
 • 4016
  dursun özbek devam edecekse başkan yardımcısı, etmeyecekse tek başkan adayımızdır. ilk senaryodaki yardımcılık da kendi tercihi olacağı içindir, yoksa galatasaray'ın geleceğinde tek seçenek erden timur başkanlığıdır. galatasaray'ın ekonomik olarak düzlüğe çıkacağı aşikarken ortaya aday olarak çıkmaya çalışacak eski ünlü isimler ve yenileri fırsatçıdan öteye geçemeyecektir.
 • 4017
  bu işlerin buralara geleceğini daha eylül ayından öngörenlerimiz vardı; (bkz: erden timur/#3726109)

  42 yaşındayım ve sözlüğün dinozorlarından sayılırım (büyüklerimin ellerinden öperim* ), aklım erdiği günden beri galatasaraylıyım, 12-13 yaşımdan beridir tribüne gider gelirim ve futbol sezonlarını magazin kısmına varıncaya kadar takip etmişliğim çoktur genel olarak; ama ben şunca ömrümde hem içeriden(galatasaray genel kurulu ve üyeleri) hem dışarıdan (koç güdümlü medya-sosyal medya ve bizati ali koç) bu kadar yıpratılmaya/sindirilmeye çalışılan, aleni tehdit edilen, şerefsizce saldırılan başka bir galatasaraylı görmedim.

  kurulduğu günden beridir kırılmalar ile büyümüş bir camia bizimkisi;

  *metin oktay taraftar sayımızın çok gerilerden gelerek türkiye'nin en fazla taraftarına sahip olmamızı sağlayan kırılmadır.

  *jupp derwall öncelikle futbol ama sonrasında sporun her alanında teknik-taktik ve altyapı (fundamentals) konusunda öncelikle galatasaray sonrasında da türkiye için bir batılılaşma kırılmasıdır.

  * mustafa denizli şerefli mağlubiyetler ve orta doğulu ağlaklığının bırakılmasını sağlayan, doğruların yapılması halinde avrupa arenasında her disiplinde (sadece futbol değil) dişe diş oynanabileceğini ve kazanılabileceğini öğreten bir mentalite kırılmasıdır.

  * karl heinz feldkamp türkiye de asla eksikliğini çekmediğimiz yıldız tozu olan sporcuların bile makine gibi işleyen bir organizasyona dönüşebileceğini gösteren bir disiplin kırılmasıdır.

  * fatih terim her gidişi ve gelişiyle galatasaraylılık öz değerlerinin ne olduğunu gösteren ve eğrisiyle doğrusuyla yol haritasını çizen bir öz-benlik kırılmasıdır. (yabancı sporcularımızın bile camiayı sahiplenmesi..vs gibi şimdilerde floryanın suyu diyerek değerini düşürdüğümüz)

  fark ettiyseniz kırılımlar hep spor-sporcu-değerler-taraftar ekseninde olmuş. ama yaşanacak bir kırılma daha var önümüzde o da yönetimsel kırılma... bir 10-12 sene önce ünal aysal tarafından ama eğri ama doğru bir şekilde yapılmaya çalışılırken başarısız olunan. o dönemde de gerek kişisel hırslar, gerek başarı paylaşımı konularında yaşanan anlaşmazlıklar sonucu bugünkü kadar ağır olmasa da hem içerden hem dışardan delicesine bir karalama kampanyası vardı hatırlayanlarınız olacaktır.

  erden timur bu kırılımı vadediyor bir taraftar olarak bana. batılı anlamda bir yönetim ve idare. galatasaray gerçekten bir dünya markası, bir dünya devi olmak istiyorsa yaşaması gereken son kırılımlardan biri bu yönetimsel olandır.

  rakiplerimiz ve hatta siyasi kanat da bunun farkında ki mesnetsizce, arsızca, fütursuzca, kriminal bir şekilde saldırıyorlar kendisine. medya da , sosyal medya da sözde galatasaraylılara söyletiyorlar, koç güdümlü iletişim kanallarında açıkça düşmanlık yapıyorlar, maaşa bağladıkları üyelere yerdirtiyorlar, kısaca son günlerin moda terimi olan şekilde bütün tuşlara basıyorlar.

  ağzından salyalar saçarak, kin ve nefret tohumu eken son hatırladığım ömer çavuşoğlu idi... kendisine nefretim çok büyüktü. ne ali şen, ne de aziz yıldırım bu kadar kutuplaştırmamıştı futbol ortamını. yalı çocuğu yaptıklarıyla kendisine rahmet okutur hale geldi şu anda. ülkenin 3 te 2sini birbirine kırdırmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. sebebi de eğer galatasaray yönetimsel olarak batılılaşırsa (kırılım yaşarsa) ülkedeki köhne yönetim şekillerinin selasının okunması çok sürmeyecek ardından.

  yaşanan her şeyi görüp analiz ettikten sonra benim galatasaraylılığım bana erden timur'un arkasında değil, önünde durmamı söylüyor. gerekirse ona siper olmamı, eleştiri maskesiyle mesnetsizce ona saldıranlara karşı olmamı, onu istemeyenleri istememeyi gösteriyor bana. bir galatasaraylı olarak benim tarafım erden timur'dan yana, doğrusuyla-yanlışıyla... belki haketmediğimiz ama ihtiyacımız olan yönetici profili kendisidir.

  sade bir galatasaraylı olarak galatasaraylı büyük ve küçüklerime kendisinin sene başından beri tekrar ettiği bir sözle bitirmek istiyorum bu uzunca yazıyı;

  kenetlenin başka galatasaray yok
 • 4018
  bir insan neden sevmez erden timur'u? en çok bunu merak ediyorum. adam gayet düzgün, efendi, sakin, ne dediğini bilen, dürüst bir adam. ruhsal olarak dinginleşmiş, her konuşmasında iyilik, güzellikten bahseden bir insan. toplumda sayısının artması gereken insan modeli tam olarak kendisi. adam sadece başarılı ve hakkını yedirmiyor diye düşman oldular. kendi vizyonu sadece paradan ibaret olan şımarık bir mafya bozuntusu, hiçbir zaman ulaşamayacağı, ulaşmayı aklının ucundan geçiremeyeceği, ulaşmayı beceremeyeceği bir kişiliği hedef gösteriyor ve dalkavukları da kendisini şakşaklıyor. güce ve paraya bu kadar tapacaklarına, doğruluğa, adalete, iyiliğe önem verseler çoktan başarılı olacaklardı ama hepsi kafayı yemiş gibi davranıyor. bu kitlesel gerizekalı hareketinden nasıl kurtulacağız hakikaten bir fikrim yok. uyanmalarını bekleyeceğiz ama olan erden timur gibi güzel insanlara oluyor böyle.
 • 4020
  içeri dışarı her yere dikkat etmesi gereken yöneticimiz. malum ortalık ali koç'a biat edenden geçilmiyor. elinde dünya kadar belge de olsa kimsenin umrunda olmazdı buna da şahit oluyoruz. fenerbahçe'nin bu kadar göstere göstere iş yapması ülkenin her kesiminden destek almasından kaynaklı. herkesin ülke futbolunda ne döndüğünden haberi var ama ya ortaklar ya da göz yumuyorlar. olan bu.
App Store'dan indirin Google Play'den alın