resim
Erden Timur
Görev:As Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:42
Uyruk:Türkiye
 • 3854
  bir kısım ilk günden beri sevmiyor ve yeme derdinde. bir kısım da ölümüne sanki vatan savunur gibi savunuyor. bizim milletin hiç ortası yok harbiden.

  2023 yazında çok iyi transfer hamleleri yaptı. ama aynı zamanda seferovic, midtsjö ve yusuf demir gibi pahalı hataları da oldu. doğruları çok daha fazlaydı.
  2024 yaz ve kış transfer dönemini facia geçirdi. sadece davinson tuttu, demirbay ve zaha katkı verdi. zaha da aşırı maliyetli. ziyech, ndombele, tete, aurier, vinicius hamleleri rezalet. köhn’ü de avrupa listesine yetiştirememek keza öyle.

  zaha, tete, ziyech ve ndombele’nin salt maaşı yaklaşık 14 milyon euro. daha imza parası, menajer komisyonları ve vergileri hariç.
  2014’te yaklaşık bu kadar parayı boşa harcayan, 2 şampiyonluk 1 cl çeyrek finali ve 1 son 16 yaşatan ünal aysal’ın suçu neydi o zaman? onu niye savunmadınız ölümüne?
 • 3855
  yapılabilir mi bilmiyorum ama bir emlak kanalı kurup yayıncılık işine girmeyi düşünmesi gereken yöneticimiz. sonrasında spor kanalı kurup bir sonraki yayın ihalesine dahil olabilir. son dönemde gördük ki acun ve saran bu konuda oldukça etkin ve onlara cevap verecek bir iş adamımız yok. erden bey bu eksikliği 3 yıl içerisinde giderecek vizyona ve çalışkanlığa sahip.
 • 3856
  başarısız hamleleri olmuştur. çünkü insanlar zaman zaman yanılabilir. hepimiz her gün yanılıyoruz. bildiğim kadarıyla erden timur’da sizin benim gibi insan.

  ancak merak ediyorum, başarısız hamleleri olduğunu daha kaç defa tekrarlayacağız. yüzlerce defa aynı konuyu farklı başlıklarda eleştirmek yapıcı bir kültür müdür?

  olan oldu. iki ay kaldı işte adamın görev süresine. gidiyor az sabredin. kurtulacaksınız bu başarısız adamdan.
 • 3857
  hakim ziyech, tanguy nbombele ve serge aurier ile ilgili çıkıp konuşmasını, biraz da bu oyuncuların transferlerinde geçen o çok bahsettiği ‘samimiyet’i anlatmasını beklediğim galatasaray sportif aş başkan vekili, sporf direktör. neden bu adamlardan hiçbiri (ziyech’in manchester maçında attığı goller hariç) galatasaray futbol takımı’nın bu seneki kritik maçlarının hiçbirinde katkı vermedi, bir de kendisinden dinleyelim.
 • 3858
  ısrarla aynı kişilerin aynı eleştirileri boyuna yöneltiği sportif vekilimiz, ya da siz ne istiyorsanız o, yönetim dışı yöneticimiz.

  dünya üzerinde transferlerde başarı oranı %100 olan kimse yok.

  sürekli birileri artısı eksisine bakmadan eleştiriyor diğer kesim (belki de ben) sürekli savunuyoruz çünkü samimi eleştiri dışında kendisini yemeye çalışan taraf beni çok rahatsız ediyor.

  yav adam içinden gelmiş mektup yazmış sonrasında galibiyet almışız ortada güzel bir sinerji var, devamında 4-5 hafta sonrasında ilk puan kaybında hadi şimdi de mektup yaz demek akıl tutulması.

  kusura bakmayın siz sürekli kötüyü görmeye devam ettikçe diğer taraf da sürekli koruyacak.

  ben kendisine inanıyorum…
App Store'dan indirin Google Play'den alın