resim
Erden Timur
Görev:As Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:42
Uyruk:Türkiye
 • 3125
  galatasaray içindeki liseci tayfa tarafından sindirilmeye çalışılan yoneticimiz. hakikat şudur ki kendisi ile birlikte ilk defa galatasaray taraftarı yönetimde söz sahibi olmuştur. çünkü erden timur tam olarak bir taraftardir. bizim aklı selim vizyoner ama kulüp üyesi olamakları için kulübe fayda sağlayamayan tayfanın fayda saglayanidir kendisi. lisecilerin rahatsizligi da budur. kendileri ara sıra fb ara sıra da bjk şampiyonluğu görmeyi yeğlerler. lokal olmak hoşlarına gidiyor. hatta çoğu fenerbahce şike yaptığında yakalanmalarına ve ceza almalarina çok üzüldüler. ali sami yen'e ve kurucu değerlerine bu kadar uzaklaşmış insanların hala kulüpte söz sahibi olmasi ve iyi işleri baltalama çabalarına katlanamıyorum. önümüzdeki seçim hem bunların etkinliğinin bitirilmesi hem de projeler için çok hayati. erden timur'u kaybetmemeliyiz! dursun özbek bunu sürekli kendine hatırlatsın!
 • 3127
  içimden bir his kenara çekilecek diyor. umarım yanılırım. illa ki metin bey ve dursun başkanın bu başarıda payı vardır. ancak taraftarla olan bağından dolayı erden timur gibi bir ismin gitmesi camianın hızını kesecektir. o kesin.
  rakipler zaten pusuya yatmış, gitse diye bakıyorlar. şu liseciler apayrı bir dert. umarım dursun özbek son iki senedir en iyi yaptığı şeyi, camiayı ve yönetimini bir arada tutmayı başarır.
 • 3128
  kafası fena halde çalışan zeki insan. özellikle kendisi ile tanışan kim varsa çevremde bunu söylüyor. ben nasıl biri diye soruyorum konuşanlar sürekli yaptığı, yapacağı ve hayal ettiği projelerden bahsediyor, kişiliğinden beyefendiliğinden bahsediyor hani bunları söyleyenlerin arasında ciddi manada fanatik rakip takım taraftarları da var.

  kendisi bizim için bir şanstır, şanslı olmamızın sebebi galatasaray'ımız için uğraşmasıdır. hani derler ya siyasetin, ülkenin bu durumda olmasının sebebi işi bilen insanların cesaret edip bu işlere girmemesidir bu yüzden bizi yönetenlerin çoğunu yetersiz buluyoruz.

  kendisi elini taşın altına sokup, o kadar işin gücün arasında bir de galatasaray'ı bizim galatasaray'ımız için uğraşmasıdır. kimse seni yıldıramasın inşallah, yıllar boyunca seni galatasaray'ımız ile görmek istiyoruz. yılmak yok, arkandayız sonuna kadar.
 • 3132
  anlaşılan 2000-2001'de -bu dönemde aklım ermezdi böyle şeylere ama öyle söylenir-, 12-13'de ve 19-20 ile başlayıp 21-22'de biten süreçte olduğu gibi yine galatasaray iç dinamikleri devreye girmiş olacak ki zincirlerimizden kopup özgür olmaya bu kadar yaklaştığımız dönemde her şeyi mahvedecek hamleler yapılmaya başlanmış. biz galatasaray taraftarı da bu erden timur'u yedirirsek bize de yazıklar olsun. bir proje koyuldu ortaya ve o proje en çok bu adama bağlı. başkan da gidebilir, okan hoca da gidebilir, icardi de gidebilir ama erden timur orada olduğu sürece proje devam eder. erden timur giderse proje gider. yedirmemeliyiz.
 • 3134
  komplo teorilerini sevmem, hatta varsayımlar üzerinden kanıt olmadan bazı şeyleri söylemekten de kaçınmaya çalışırım ama bu kafatasçı liseli zihniyeti ile ilgili aklıma bir soru geliyor: erden timur liseli olsaydı bu saçma tepkiler olur muydu?
  bunların garezi ne anlamaya çalışıyorum. taraftarlar tarafından çok sevilen, işini çok iyi yapan, sonuna kadar hakkı olmasına rağmen göz önüne hiç çıkmayan, egosuz, kibir sahibi olmayan, galatasaray’ı kendi cebinden para harcayacak kadar çok seven, genç bir adamı bu kadar çekememezliği ben anlayamıyorum. siyasette de, sosyal hayatta da ne çekiyorsak karşındakini çekemeyen, beğenmeyen, aşağı çekmeye çalışan insanlardan çekiyoruz. benim açımdan erden timur kırmızı çizgidir. bana artık sırf işlerine gelmiyor diye bir grup yaşlı elitin değerlerimizi yemeye çalışmasından gına geldi. galatasaray taraftarınındır, onu sevenlerindir.
  erden abi de bizlerin içinden gelmiş, bizlerin kırmızı çizgisidir.
 • 3135
  liseliler, liseden olmayanların galatasaray'a verdiği büyük destek, güç ve kaynağı kullanıp kendi networklerini geliştirirken liseden olmayanları istemiyor. "galatasaray lisenindir!" diyor.

  yok. sizin değil. türkiye'deki her bir galatasaraylının. her geçen gün de erden timur gibi insanların sayısı artacak.

  liselilere karşı desteklenmesi gereken şahsiyettir. ben liselilerin de çoğunlukla erden timur'u desteklediğine inanmak istiyorum.
 • 3136
  gelecekte başkanımız.

  şampiyonluktan sonra gidilen cemiyette liseli başkandan önce adına tezahürat yapılmış olup dursun özbek tarafından başkanlığa hazırlanmaktadır ki o dursun özbek’i başkan olarak ilk öneren inan kıraçtır.

  divan toplantılarında aleyhinde saçmalayanların etkisi yoktur. geçiniz, traş..
  galatasaray kulübü üyeleri pragmatiktir ve başarı odaklıdır. kimin ne yaptığının herkes farkında.
 • 3138
  hayata sınav gözü ile bakan biri için galatasaray yöneticisi olmak onun için büyük sınav. artık belli zaman dilimlerinde tekerrüre girdiğimiz için son gelişmeleri izlemiyorum. ama içerideki irlandalılar gerek fıtratlarında, gerekse dışarıdan gelen koç gibi telkinlerle kendisine saldıracaktı-r-. bunu aşacak zekaya, öngörüye ve güce sahip. biz manen yanındayız. öncelik kendisi ve ailesi için sağlık, huzur olsun. avrupa kupası için daha çok çalışmaya devam. bekliyoruz. çünkü hayallerimiz büyük.
 • 3139
  zamanında mustafa cengiz üzerinden yıllarca konuşuldu, adam hep tartışmaların içine çekildi, sağlığı bozuldu. belki hastalanmasına değil ama en azından iyileşememesine etkisi olmuştur o rezil ortamın.

  bir yıldır erden timur'un üzerine gidiliyor. akıl ve ruh sağlığıyla oynanmaya çalışılıyor. buna engel olmak gerek. adamın hiçbir saygısızlığı, kabalığı, yanlış davranışı yok. yıpratılmasına olabildiğince izin verilmemeli.
 • 3141
  kulüp içerisinden hedefe konulduğu söylenen yöneticimiz. her ne kadar ön planda belli başlı isimler görünse de arkalarında organize kötülüğün olduğuna adım gibi eminim. bilgim yok, tahminim o yönde. yakında görürüz zaten. zira galatasaraylıyım diyen hiç kimse erden timur'a gık demez. baş üstünde tutar yaptığı icraatler nedeniyle. yazık.
 • 3142
  "tehditten korkmuyoruz. herkesin bildiği elinde. savaşsa savaş. biz bunu savaş olarak nitelendirmiyoruz ama bu karşısı için savaşsa, tamam. biz, tırnak mesafe geri adım atmayız." sözleriyle daha ilk aylarında tüm futbol dünyasına meydan okumuş as başkanımız. bahsettiği savaştan da güle oynaya galip çıktı, çıkıyor.

  bu zamana kadar ön plana çıkan özelliği nedir? 7-8 hamle sonrasını öngörerek hareket edebilme kabiliyeti bence.

  şimdi bu adam, lise kanadından gelecek salvoları tahmin edemedi öyle mi? onun için de bırakıp gidecek. içiniz rahat olsun tırnak mesafe geri adım atmaz hep birlikte tanıdığımız erden abi. karşı kanada geçmiş olsun şimdiden.
 • 3143
  adam kellesini koltuğuna alıp yola çıksın, başardıkları ve vadettikleri yüzünden hakkında atılmayan iftira kalmasın, itibarı zedelenmeye çalışılsın...
  bazı abiler yaralı parmağa işemesinler kulüp ihtiyaç duyduğunda yok olsunlar, bir de gelip erden timur u tukaka ilan etsinler, vayyy be.
  ben bir taraftar olarak doğru yolda olduğuna inandığım her an kendisini destekleyeceğim.
  kolay feda edilemeyecek, çok kıymetli bir yöneticimizdir.
 • 3144
  galatasaray yöneticisi. tekrar umut oldu bu adam bize, bana ve benim gibi birçoklarına. galatasaray maçlarını belli bir dakikadan sonra kapatan veteranlar tanıyorum, babam (ki 70'i devirdi) bunlardan biridir. aysal ve terim'i bir kenara koyarsak, bu kadar güçlü dönemlerimiz çok az oldu. erden bey, başkan'la beraber bize bunu sağladı. transfer falan hikaye arkadaş, getirdikleri hoca, bize öyle şeyler yaşattı ve yaşatıyor ki; en amaçsız ve buradan dönmez dediğimiz zamanlarda bile hiç umutsuzluğa düşürmediler bizi. kaybettiğimiz nadir maçlarda bile maçları ayakta izledim ve helal olsun lan size dedim. en son bunu 2012'lerde diyorduk. aradan yıllar geçmiş, daha yeni avrupa'ya gidebilmiş ve ümit ve gelecek vadediyoruz. aradan yıllar geçmiş yıllar. nasıl olur da bazıları çıkar da şimdi taş koyar diye merak ediliyorsa, galatasaray'da başarı hiçbir zaman cezasız kalmaz.

  şu adamın yalnız bırakılması ayıp.

  (bkz: #3791111)
  (bkz: #3790916)
 • 3148
  benim gördüğüm kadarıyla; bu kadar kısa sürede bizim takıma etki edebilmiş en büyük adamlardan biri olabilir, hatta en büyüğü olabilir. yönetici demiyorum, gelmiş geçmiş herkesi katarak yazıyorum. bu adam benim kırmızı çizgimdir. galatasaray’ın büyüklüğünü benim diyen dinazorlara 3 derste anlatır. boşuna debelenmeye kalkmayın, taraftarı arkasına almış birini kafanıza göre indiremezsiniz. sonra kafanıza göre çıkıp 6 ay bile orada kalamazsınız. denenmiş ve tadına bakılmıştır. bu adam daha şimdiden gönül tahtına oturmuş, 3 5 soytarıya yem edilmeyecek kadar desteği arkasına almıştır. o yüzden itler istedi diye atlar ölmez.
App Store'dan indirin Google Play'den alın