resim
Cenk Ergün
Görev:Futbol Direktörü
Takım:Galatasaray
Yaş:48
Uyruk:Türkiye
  • 689
    daha göreve gelir gelmez "şampiyonluk sözü veremeyiz ama galatasaray şampiyonluk için, en sona gidebilmek için mücadele verecektir. galatasaray'ın kadrosunda bizimle devam edecek olan birçok oyuncu var. ama bunların dışında eksik bölgelerde ilk çalışmaları yapacağız. ilk etapta orta saha için çalışmamız olacak." şeklinde açıklama yapan sorumlulardan biri.

    hagi döneminden bu yana galatasaray'lıyım ve şu vizyonsuzlukla bu görevler bu şahıslara verilmemeli diye düşünüyorum. başarı getirecek bir sorumlu böyle bir açıklama yapmamalı, bence basiretsizce olmuş.

    edit: bu entry ile ilgili bir kaç mesaj aldım. ön yargı ve algı yönetimi önemli bir iş. şampiyonluk sözü veremeyiz kısmını hiç kurmasa çok daha yerinde olurdu. neden mi? sayın başkan dursun özbek bugün ada ile ilgili konuştu, divan'da da ada'dan söz etti. şu an galatasaray'ın önceliği ada mıdır? bu entry'de bence yapılmaması gerektiğini düşündüğüm açıklama kısmı ile başkan'ın açıklaması örtüşüyor. rekabetçi bir takım olsun ama taraftara belli etmeyelim gibi hissettirdi bana. bu sene cumhuriyet'in 100.yılı ve astrolog'ların aksine bende kupayı göğüsleyebilecek bir galatasaray yönetişimi göremiyorum. inşallah okan hoca ile bunu başarırırız. tek istediğim bu yıl şampiyon olmamız.
App Store'dan indirin Google Play'den alın