resim
Emre Taşdemir
Takım:Giresunspor
Mevki:Sol Bek
Yaş:26
Boy:1.76
Uyruk:Türkiye
 • 881
  giresunspor'da bile oynayamıyorsa boşa maaş ödememek için kiralanması doğru olmuş. aynısı okan için de geçerli ki okan'dan çok umutluydum, çok yetenekli olduğunu iddia ediyordum ama yanılmışım sanıyorum. bizden kiralık gidip de oynayamayan hiçbir oyuncuya -yaşı çok genç olmaması kaydıyla- para ödenmemesi gerektiğini düşünüyorum ben.
 • 882
  daha once de o yil normalde kume dusen kayserispor'a kiraladigimiz ve orada da yoklari oynayan, simdi de giresunspor'da yine bir numarasini henuz goremedigimiz yerli ve kismeti bol solbek. ise buradan bakinca "buralarda bile oynayamayan adamin galatasaray'da isi ne zaten" demek cok kolay, ve de yanlis degil. ben buna su yonden bakmak istiyorum, biz altyapidan yillardir beklenti icinde oldugumuz cokca gencimizi de anadolu kuluplerine kiraladik, kiraliyoruz, orada da dogru duzgun performans gosterip donebilen hic olmuyor, son yillarda en fazla basarili olan diyebilecegimiz yunus'du mesela, o bile hic sans verilmeden tekrar kiralandi. bu oyunculara da yorumumuz ne oluyor "orada bile oynayamayan adamin zaten bizde isi yokmus, demek ki olmayacak bu cocuktan". e peki sonucunda ayni seyi soyluyorsak, neden emre'ye yillarca sans verildi, yetmedi sozlesmesi de uzatildi, ama bu cocuklarin buyuk kismi 1 mac bile sure bulmadan, denenmeden yollaniyor? ben bu tutumu anlayamiyorum, anlayamayacagim. neden suleyman lus veya mahmut takimda tutulmuyor, bu kadar da ihtiyacimiz varken, ne kadar kotu olabilirler, emre bize ne verdi mesela, ne vaat etti de biz avrupa maclarinda, hatta derbilerde kullandik onu, ama bu cocuklar bunu bile yapamaz diyoruz? bu bakimdan bazi yerli futbolculari asiri kismetli bulurum, cunku sebepsiz yere bi konuma gelebiliyorlar, emre de bunlardan birisi.
 • 883
  giresunspor'a kiraladığımız oyuncu. ömer bayram'dan çok daha iyi sol bek. giresunspor'da oynamıyor olması giresun hocasının vasatlığı ve iş bilmezliği ile alakalı biraz. emre giresun'da oynadığı kasımpaşa maçında takımın en iyi isimlerindendi. sol kanat oynamıştı o maç. giresun hocası saçma sapan devşirmeler yapıyor takımda. krasnodar'dan shapi süleynanov'u kiraladı giresun. nasıl giresun'a düştü bu çocuk bilmiyorum ama galatasaray'da bile rahat oynayabilir, beğendiğim bir oyuncu. giresun hocası yedek bırakıyor onu da.

  emre galatasaray için yetersiz bir oyuncu ama yedek oturabilirdi bu sezon. ömer'e göre top tekniği daha iyi daha hızlı daha genç. bir çok sebep sayılabilir. bir de zamlı yeni sözleşme verdik öyle gönderdik. tamam biz ödemiyor olabiliriz ama nereden baksan anlamsız.