• 27
  2018-19 sezonunda, keyif veren bir futbol oynayan takım. oldukça kaliteli oyunculara sahipler ve bu oyuncuları, çok para harcamadan bir araya topladılar.

  luka jovic: benfica'dan kiralık aldılar. nasıl başardılar bilmiyorum ama opsiyonu da 8 milyon €. benfica, herhangi bir genci kırmızı forma ile maça çıkarıp en kötü ihtimalle 15 milyona satabilen bir camia. müthiş bir menajer ağı var, scout sistemleri var. bu bir talihsizlik olmuş kendi adlarına. frankfurt içinse müthiş bir piyango. an itibariyle değeri 55 milyon €.

  sebastian haller: ismi bir dönem bizimle, yani galatasarayla da anılan golcü oyuncu. yaşı henüz 24. frankfurt kendisini 7 milyon € bonservisle transfer etti. 18-19 sezonunda; 14 gol - 9 asistle katkı verdi takımına. güncel değeri 40 milyon € 'nun üzerinde deniyor. kendisine o paralar verilir mi emin değilim ama aldıklarının en az 4 katına satacaklarından da eminim. tam bir premier lig oyuncusu görünümü var, oraya zıplar.

  ante rebic: hırvatistan formasıyla, 2018 dünya kupasına damga vuran yeteneklerden biri. transfermarkt verilerine göre; temmuz 2018'de sadece 2 milyon € bonservisle bundesliga'ya geldi. takımı frankfurt'un en önemli isimlerinden biri oldu. 2018-19 sezonunu 9 gol ve 4 asistle sürdürüyor. anlık değeri 35 milyon € ve 25 yaşında. kendisine bu parayı verecek takımlar çıkacaktır.

  filip kostic: etkili bir solak. 26 yaşında. kiralık olarak takımda yer alıyor. satın alma opsiyonunun 6.5 milyon € olduğu belirtiliyor. 2018-19'daki, istatistiklerinden bahsetmek gerekirse; 5 gol ve 11 asist yapmış durumda.

  evan n'dicka: sol stoper oyuncusu. ağustos 1999 doğumlu ve fransa u20'nin parçası. sadece bu özellikleri bile değerini katlıyor. frankfurt kendisini temmuz 2018'de, 5.5 milyon €'luk bir bonservis yatırımıyla auxerre'den aldı. 18-19 sezonunda, takımın önemli parçalarından biri oldu. ve çok kısa sürede değerini 22 milyon €'ya çıkardı. yine premier lig'e geçiş yapması muhtemel bir potansiyel olarak görülüyor.