• 222
  deplasman kobisi

  genelde üç büyüklerin anadolu deplasmanlarında stad çevresindeki küçük ve orta büyüklükteki işletmeler'in* iyi cirolar yaptığı bilinen bir gerçektir. ancak artık anadolu'daki stadlar merkezden şehir dışına taşındığı için bu avantajlı durum da kobiler için ortadan kalkmış gibi gözüküyor.

  deplasman hobisi

  okan hoca ile birlikte bu deplasman fobisi süper lig'de galatasaray adına daha çok bir hobiye dönen bir olay olmuştur. kobiler kan ağlarken galatasaraylıların da yüzü gülmeye başladı diyebiliriz.

  deplasman lobisi

  genelde fenerbahçe, rize ve sivas deplasmanlarında görünen bu lobi yıllarca takımımızın kanayan yarası olmuştu. bu deplasmanlardan dönüşlerimizde genelde uzun süreli sakatlıklar verir, takım psikolojik olarak yıpranırdı. okan hoca sayesinde bunların da üstesinden geldik ve bu deplasmanlar hiç zorlanmadan ortalama 3 gol bulduğumuz maçlar haline geldiler.

  deplasman hoodiesi

  soğuk anadolu deplasmanlarında vücudu sımsıcak tutan bu kıyafetler soğuk algınlığının bir numaralı önleyicilerindendir. sapkali olması vesilesiyle kafa bölgesinden alınabilecek soğuk rüzgarları engeller ve sizi güvende tutar. gsstore'un özellikle bu konuda üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiremediğini düşünüyorum. sizlere bu konuda başarılı bulduğum as roma takımının ürünlerini öneriyorum.

  deplasman buddysi

  deplasmanları muhabbeti, varlığı ile keyifli kılan neşe verici arkadaşa denir. maç öncesi stadın dibinde birlikte bira tüketilip iki muhabbetin beli kırılır, takımın son durumu hakkında sanki bir gün önce hiç konuşulmamış gibi tekrardan konuşulur, kritik yapılır. gollerde sarılıp destek vakti omuz omuza zıplanılır.
App Store'dan indirin Google Play'den alın