• 55
    27 mayıs 2023 borussia dortmund mainz maçı sonunda gösterdikleri bağlılığı dünyada çok az taraftar grubu gösterebilir. benim açımdan aşırı etkiliyeciydi. özellikle sarı duvar diye tabir edilen kale arkası bölümde bir kişi bile ayrılmadı. alkışladılar, tezahürat yaptılar, başları dimdik bir şekilde durdular. çok ağır bir travma, böylesine soğuk kanlı bir şekilde takımlarına sevgi ve saygı göstermeleri inanılmazdı. ancak çok kötü, acı verici bir tablo. hayal kırıklığını atlatabilmek biraz zaman isteyecek. şahsen ne kadar winner bir kulübe sahip olsak da bir önceki sezon beşiktaş'a kaybedilen şampiyonluk sonrası günlerce etkisinde kalmıştım. allah sabırlar versin...
  • 56
    sarı duvar diye adlandırılan, görüntünün şahane ama sahaya etkisinin o kadar da çok olmadığı taraftar grubudur. bizimle 2014 senesinde oynadıkları ve 4-1 kaybettiğimiz maça deplase olduğumuzda bunu yerinde görmüş ama kime atlattıysak kıskançlıkla suclanmistik. görüntüleri kadar etkileyici değiller. ayrıca 11 yıldır bir kere bile tesise ziyarette bulunmazsan, daha çok görürsün o tabağın munihte kaldığını.

    buradan bir kez daha 1987 yılında sezonun bitimine 3 maç kala rize deplasmanında mağlup olduktan sonra florya yi basıp nerdeyse yakacak olan büyük taraftarımıza selam olsun.
    belki vandallık gibi gözükebilir ilk basta ama o olay başka şeyleri tetikledi belki de kulüpte.
App Store'dan indirin Google Play'den alın