• 18
  altyapı tarafından yetersiz görülmüş.zaten adamın her özelliği bu yaşta tam olma ihtimali var mı.işin kötüsü birde altyapı hocalarından biri başka takıma gönderelim sizi demiş.senelerdir bizim altyapının hali ortada kulüple ilişkisi olmayan birini almıyorlar.altyapı referans ile girilen yer olmuş.bu adamlara fatih hocamın dediği gibi messi’yi getirsen demek küçükken bu cüce diye almayacaklarmış.
 • 19
  fenerbahçe'nin de devreye girdiği kadir cetincali tarafindan yazilan genç yıldız adayi çocuk. kimse geleceği bilemez ama bu çocuğu denemenin kime ne zarari var? bu çocuğun maliyetinden ne olacak da almıyoruz gerçekten merak ediyorum. bu çocuk özelinde iyice gün yüzüne çıktı altyapıdaki aptal sorumluların varlığı. eğer aptal degillerse de hainlerdir derim. öyle ya da böyle bir şekilde takıma kazandırılması gerekiyor.
 • 21
  12 yaşında galatasaray'a önerilen ancak beğenilmediği için alınmayan oyuncudur.

  alınmıyorsa vardır bir sebebi.
  scout muyum ben, bana ne?
  veya altyapı görevlisi miyim?

  muhammed demirci de yetenek pınarıydı.

  belki çıktı babası dedi ki bu çocuk için bana 5 milyon euro verin...
  belki çocuğu sağlık testine soktular, ileride kalıcı olabilecek bir problemi var?
  belki çocuk deneme antrenmanında bizim bebelere, 'ben buranın allahıyım, ibişler. tapın bana, cinconun biberonlu hıyarları' falan dedi.

  12 yaşında bir çocuk yahu bu...

  ileride haaland'ın sevgilisi, 'haaland'dan hamileyim, ateşleyin 500 bin euro, florya'ya indireyim' dese yangın yapacak taraftar profili görüyorum.

  kendisini almanın olabilecek zararları hakkında da hemen bir bilgi vereyim.

  acayip bir bonservis ile alınan 'beşir' altyapıda paraları ezmeye başlar. rolexler oradan, range rover'lar buradan. gece alemleri için 16 yaşını beklemektedir. bu sırada takımdaki diğer oyuncuları aşağılar, aldıkları parayla dalga geçer. antrenmanlarda dalga geçer, canı sıkıldığında hocasına fırça atar. yönetime 'bu hocadan olmaz' der. maç içerisinde formayı çıkarır, üstünde tepinir.

  bilgimizin olmadığı konular hakkında fikrimiz olmazsa daha iyi olur.
 • 24
  kendisini izlemedim. ancak saatlerce izlemiş ki taraftarımız isyan bayrağı açılmış yine. valla pc başında büyümeyen bizim yaş grubumuz sokaklarda top oynardı her gün saatlerce. ve bu kardeşimiz gibi yetenekli top cambazı onlarca kişi görmüşüzdür eminim, ki bende onlardan biriydim kendimce.

  ama bu işler böyle olmuyor, ayağına top değmeyen adam bilmez.
 • 25
  yetenekli olduğu aşikar ama yetersiz görülmüşse vardır bir nedeni.

  kişisel görüşüm ise, acayip derecede pazarlandığı yönünde. sosyal medyadan gördüğü haberlerle iş yapan muhabirlerden tutun, genel kurul üyelerine kadar herkes beşir diyor. tamam yetenekli ama işte bu işin ince detayları da var. onlarca profesyonel çalışanların verdiği raporlar var. hal böyleyken, üç beş videoya bakıp "dünya starı" damgası vurana mı inanalım, yoksa haftalarca onu gözetleyen altyapı birimlerimize mi güvenelim?
  hadi altyapı birimlerimize de güvenmediniz diyelim;
  yahu bu kadar çok dillendirilen bir çocuk mutlaka erden başkanın da, okan hocanın da kulağına gitmiştir. en kötü olasılık da bile araya bunlar girerdi ya. o yüzden pek dert etmeyin.
 • 26
  hızlandırılmış youtube videolarının aksine kendi yaşıtlarıyla çıktığı idmanlarda tabiri caizse ezilmiş ve şu an için yetersiz raporu verilmiştir. bunun yanında çocuk için altyapı ekibimiz tarafından gelişimi takip edilmeli yönünde de karar alınmıştır. kulüp çocuk için bu şekilde düşünürken çocuğu zorla altyapıya sokmak isteyenler ise çocuğu sürekli gündemde tutarak kendisine büyük kötülük yapmaktadırlar.0
App Store'dan indirin Google Play'den alın