• 77
  basında çıkan isimlere bakınca tahmin ettiğim üzere 2024-2025 yaz transfer sezonunda çok da maliyetli bir kadro kuramayacak gibi görünen yönetimdir. zaten 23-24 kış transfer döneminde musrati ve muci transferleri ile sponsorluklarla birlikte gelen son parayı da kullandılar. bu dönemde yüksek bonservisli isimlere para akıtabileceklerini sanmıyorum. tamamen kuru gürültüden oluşan içi boş bir yönetim.

  zaten oyuncu satışı yok, avrupadan düzgün bir gelir yok, ligde başarı yok, ne maç geliri ne de forma ne de lig başarı bonusu hiçbiri yokken sürekli alarak devamlılık sağlayamazsın.
 • 79
  içi geçmiş oyunculara, yaşlı yıldızlara kapımızı kapalı diyerek 33'lük paulista'larla anlaşan, müthiş tutarlı yönetim.

  --- alıntı ---
  beşiktaş başkanı hasan arat'ın transfer politikası gelecek vadeden, ileride satılma potansiyeli olacak genç yıldız adayları olarak biliniyor. yönetici hüseyin yücel de aynı doğrultuda açıklamalar yaparak başkanına destek vermişti. böyle bir ortamda sosyal medyada ve basında siyah-beyazlılara geleceği konuşulan isimlerse kafa karıştırdı. mats hummels (35), savic (34) ya da gabriel paulista (33) gibi emekliliği gelmiş eski yıldızların beşiktaş'la transferde adlarının anılması taraftarın kafasını karıştırdı.
  --- alıntı ---

  kaynak: fotospor
App Store'dan indirin Google Play'den alın