resim
Arsen Zakharyan
Takım:Sociedad
Mevki:On Numara
Yaş:20
Boy:1.83
Uyruk:Rusya
 • 226
  chelsea scoutlarının de bruyne izlenimi aldığına emin olduğum ermeni asıllı oyuncu.

  bu çocuk fiziksel potansiyel olarak da de bruyne'ye benziyor, bazen 1.65'lik oyunculara da de bruyne falan diyenler çıkıyor bu durum öyle değil.
  oyuncunun birkaç maçını izleyince zaten kumaşı belli oluyor, attığı şiddetli sprintler bile işin nereye gideceğini gösteriyor az çok. kanatta bile oynayabilecek durumda şuanda.
  oyuncunun de bruyne'yi çok fazla izlediği ve örnek aldığı belli.
  18 ve 19 yaşlarında da rusya ligi'nde çok başarılı performansı var. yaşına göre oyun zekası çok yüksek. tehlikeli yerlerde rus ruleti oynamayı da biliyor, bu yüzden gelirse bizim ligde de bir hayli kilit pas çıkaracaktır.

  galatasaray'a gelirse, arkasında torreira, paredes, tielemans önünde icardi olursa enteresan bir performans verebilir.

  bana kalırsa müthiş bir fırsat transferi. avrupa'nın rusya'ya ambargosu olmasa zaten buralara düşme ihtimali yok bence. sözleşmesinin bitimine de az kaldı.
  marcao, nelsson, boey, kerem gibi burada kendini geliştiren ve üst seviyeye çıkan oyuncular da var.

  mertens ile dönüşümlü olarak tamamlarlar mevkiyi.
  bitir bu transferi erden bey.

  edit: şuan seria a'ya damga vurmakta olan kvara da birkaç sene önce bu ligdeydi, ligin kalitesini görmek için kvara'nın rusya'daki maçlarına bile baktım ve de bruyne'nin genk dönemindeki maçlarına baktım, de bruyne bu yaşlarda nasıldı diye.
  öyle haybeye entry girmiyorum.
  hâlâ şöyle böyle cicaldau gihi diyen varsa söyleyecek bir şey yok, geçsinler scout ekibinin başına ne diyeyim.
  ayrıca scout ekibi bu oyuncuda ısrar ediyorsa muhtemelen listenin ilk sırada bu arkadaş vardır.
 • 228
  dinamo moskova kulübünün merkez orta saha topçusu.
  öncelikle neden bu kardeşe takılıp kaldığımızı birilerinin açıklaması lazım yoksa komisyon transferi olduğunu düşüneceğim. bizimle adı geçtikten sonra biraz maçlarına baktım ve cicaldau gibi silik bir karakter gördüm. sahada kayboluyor. kendisi yerine çok daha hırslı ve yetenekli topçulara yönelmeliyiz.
 • 229
  ailesine rusya’nın köylerinde başarılar dilediğim oyuncu. galatasaray’a gelmek istemeyen adamı zorla almayacaksın. mostafa en büyük örnek. kesinlikle 10-15 milyonlar bağlamaya gerek yok.

  chelsea işinin de palavra olduğunu düşünüyorum. öyle bir şey gerçek olsa zakharyan dünden gelir yarım sezon takılıp ingiltere’ye kaçardı.

  eğer chelsea dedikodusu gerçekse buyursunlar gelsinler hamiline yazılı 25 milyon euro’luk senedi imzalasınlar, biz de zakharyan’ı alıp yarım sezon sonra uğurlayalım. bunun haricinde alınacak risk falan değil.
App Store'dan indirin Google Play'den alın