• 338
  27 eylül 2020 galatasaray fenerbahçe maçı'nda rezaletti. maçtan önceki gece istanbul'da 1 saat civarında bir yağmur yağdı sanırım. normalde aşırı olmayan yağmurlar çimlere de iyi gelir hatta. daha sezonun başı, biri hazırlık olmak üzere yaz mevsiminde arena'da 3 maç oynadık ve oldukça önemli bir derbide zeminin bu şekilde olmasının hiçbir şekilde izahı yok. yoğun maç takvimi, sonbahar yağışları ve kış soğuğunda kimbilir ne hale gelecek.

  sorumlusu kim, ne yapılabilir bilmiyorum ama böyle olmayacağı çok açık. anadolu takımlarının zeminini eleştirirken ali sami yen arena'nın zeminin bu kadar kötü olması kabul edilemez. oyunculara milyonlarca dolar yatırım yapıp onları böyle kötü zeminlerde oynatmak anlaşılabilir gibi değil.
 • 341
  patates tarlasi. ingilterede ya da hadi ingiltereyi de gectim yasadigim hollandadaki zeminleri gordukten sonra buna zemin demek dogru olmaz. yil 2020 ve turkiyenin en buyuk kulubu zemin gibi basit bir konuyu bile halledemiyor. rezillik diz boyu.

  oysa yapilacak sey gayet basit. biz bu zemin isini zerre beceremiyoruz diye kabullenip ayni futbolcu transfer eder gibi avrupadan bu isi bilen bir zemin ustasi transfer edeceksin. tum yetkiyi bu adama verip diyeceksin ki kardesim isiklandirmasiydi sulamasiydi bakimiydi senden sorulacak bizden bir cacik olmaz. parasini da tikir tikir odeyeceksin ki yarin obur gun milyon euroluk maas odedigin futbolcularin yeteneklerini o zeminde sergileyebilsin, zeminle bogusmasin.

  yil 2020 be kardesim yil 2020. konusun her mikrofona yapin sosyal medya sirinliklerinizi aferin benim aslanlarima. muthis yonetim muthis.