resim
Abdülkerim Bardakcı
Takım:Galatasaray
Mevki:Stoper
Yaş:29
Boy:1.85
Uyruk:Türkiye
  • 2737
    sakatlıklardan sonra form olarak geriye giden futbolcu. savunmada çok dağınık, oyun kurulumunda da topu gereğinden fazla ayağında tutuyor. karagümrük maçında * toptan kopamadı bir türlü, köhn kaç defa müsait pozisyonda top istedi eveleyip geveleyip başka yere verdi pası. adam en son elleri yukarda zıplayıp duruyordu, sen sol stopersin sol bekine pas akışını ben mi sağlayayım?

    umarım toparlar diyeceğim de hoca muhtemelen bundan sonra yedekte kullanacak kendisini. nelsson ile davinson daha formda şu an.
  • 2738
    maalesef 2024 yılı kötü başladı kendisi için. hem sakatlık hem de performans sıkıntısı yaşıyor. savunma anlamında biraz dağınık oynuyor, ön tarafa çok fazla kontrolsüz gidiyor ve alanını boş bırakıyor. öte yandan oyun kurulumunda da çok güvendiğimiz bir isim olarak bildiğimiz performansından uzakta. topla çok fazla oynuyor ve çok fazla zor top deniyor. yani “ben iyi bir oyun kurucu stoperim” kafasından, “oyunu kuran ben olmalıyım, ekstra yapmalıyım” kafasına geçmiş gibi. bu da hata yapmasına ve top kaybına sebep oluyor.

    umarım en kısa zamanda toplar. o konsantre, taş gibi savunmacı olan apo’ya çok ihtiyaç var kalan 3 ayda.
App Store'dan indirin Google Play'den alın