resim
Aaron Wan-Bissaka
Takım:Manchester United
Mevki:Sağ Bek
Yaş:26
Boy:1.83
Uyruk:İngiltere
 • 74
  galatasaray için biçilmiş kaftandan öte, çok iyi sağ bek. boey’in başka bir evrende edit versiyonu. keşke gelse. öyle bir ihtimal varsa gelsin, zevkle izleriz, destekleriz...

  ama…

  tek korkum gelirken sözleşmesinin sevr antlaşması şeklinde imzalanması...

  erden timur sportif a.ş.’nin başındayken çok kötü transferleri de var fakat hiç bir futbolcuya ederinden fazla, bağlayıcı ya da kulübü zarara sokacak bir sözleşme verilmedi.

  maalesef dursun aydın özbek’in geçmişi transfer sezonunda bizi korkutuyor.

  umarım güzel bir sözleşmeyle kendisini bünyemize katabilir. hep beraber rahatlarız…
 • 75
  çıkan isimler arasında okan buruk’un ‘sacha boey’in düellerine öndeki baskımız için fazlasıyla ihtiyacımız vardı’ lafına en uygun, hatta o tanımın bir tık üstü olabilecek sağ bek. manu’ya ciddi bir bonservisle geldi ama senelerce hücum etmeyi benimsemiş bir takıma tam manasıyla uyamadı çünkü kendisi önce savunmacıdır. ama baya bi’ savunmacıdır. bu savunmacılık öyle türkiye ligi’nde iyi gibi gözüken sağ bek savunmacılığı da değil. grealish’e, mane’ye, heung min-son’a karşı mutlak üstünlük kurmuş bir savunmacılık. rakiplerini illahlah ettiren, inanılmaz bir atlet. yaşı da henüz çok genç.

  manu’nun kendisini satma ihtimali ise hücumdaki kısırlığından kaynaklanıyor. anlayacağınız komple bir sağ bek değil ama tam anlamıyla bizlere boey vibe’ı yaşatır. transfer olabilme ihtimalini çok düşük görüyorum zira premier lig’de galatasaray’ın verebileceği kontratı ve bonservisi verebilecek kulüpler gırla. mevzu burada oyuncuda biter. eğer kendisi liginde hep şampiyonluğa oynayan ve sonrasında şampiyonlar ligi’nde mücadele edecek bir takım istiyorsa, tekrar ediyorum, çok az da olsa bir şansımız olabilir. he bir de geçen sene yaşadığı sakatlık kronik bir sakatlığı falan evrilmişse bir şansımız olabilir ama orada da çok dikkatli olmak gerekiyor.
 • 77
  --- alıntı ---

  dünya üzerindeki bir sağ beke 20 milyon euro verme imkanımız yok.

  --- alıntı ---

  bir önceki transfer sezonunda sağ bek mevkisinden 35 milyon euro kazandığımız bir dünyada, eğer dankdik süper ligimizde kafaya oynamak değil de ait olduğumuz yer olan şampiyonlar liginde yarışmacı* olacak bir kadroya sahip olmak istiyorsak tercihen 15 milyon euro ama zorda kalırsak 20 milyon euro verme imkanımızın oldukça olası olması gereken takımımıza cuk oturacağını düşündüğüm potansiyel transferimiz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın