• 1
  vc wiesbaden - galatasaray daikin mücadelesi, 6 aralık 2023 çarşamba günü tsi 21.30’da almanya’da oynanacak.

  burhan felek voleybol salonu’nda oynanan mücadeleyi 3-2 kaybeden takımımız, rövanş karşılaşmasında 3-0 veya 3-1 galip gelmesi halinde turu geçen taraf olacak.

  https://twitter.com/...110678008294/photo/1

  https://twitter.com/.../1732513196617920659

  sadece işin servis karşılama boyutu budur. liberomuz gelen toplam 40 topun, %33'ünü sadece pozitif karşılayabilmiş, %0 oranında pasöre harika bir şekilde iletebilmiş.

  şimdi işin bir de akan oyunu var ki, asıl felaket olan kısmı odur. bu bihter dumanoğlu denen rezilliği artık çekmek istemiyoruz. zaten yüzde 57 ile hücum eden bir ayçin akyol'un sadece 14 top alabilmesinin de ana sebebi bu rezillik. merkezden hücum yapabilmen için topun hızlı ve net bir şekilde pasöre iletilmesi gerekir. gerçi ayçin'in tek ayak hücumu da olduğu için biraz daha şanslıyız. kullanamasak da...

  cigara mehmet koçu çağır. transfer falan da yapma. bihter'i yedeğe çek de.
  selen'i de kullanamayacaksa, liberosuz oyun oynayalım. oynat sude'yi de 3 tane smaçör ile oynayalım.

  destek istediniz, ultraslan gitmiş almanya'ya. normalde açı bulamayız, 3 kamera ile gitmişsiniz maça. güya bu köy takımını eleyip şov yapacaktınız. onu da beceremediniz.

  ayrıca bihter yeter artık. yıllarca şu takımdan ekmek yedin. bari oynamayacağım falan de. kelli felli cigaracılarla bizi uğraştırma.
 • 2
  boğazımı yırtıp henüz yeni eve dönebildiğim deplasman maçı. almanya‘daki deplasmanlarımızı (en azından futbolda) şahsen tribün bazında biraz başarısız bulurum ama bugünkü tribünümüz çok sağlamdı. böyle desteği bir daha zor bulur bu takım. voleyboldan pek de anladığımız yok zaten ama turu zorladık. almanların anonscusu da desteği övdü. son yıllarda en keyif aldığım tribün performansı diyebilirim. salonda tribün yapması çok ayrı keyif, özellikle istanbuldakilere sesleniyorum: kıymetini bilin ve destekleme gidin!
App Store'dan indirin Google Play'den alın