• 71
  önümüzdeki 100 yıl daha falan fenerbahçe'nin bir arpa boyu yol alamadan olduğu yerde debelenip durmasına sebep olacak süreç. fenerbahçe paşa paşa cezasını alıp alt lige gitseydi, aradan geçen 9 yılda en azından 3 tane daha fazla lig şampiyonluğu olurdu. değişen konjüktürde eşşek yüküyle tazminatlar alırdı, bize kumpas yaptılar diye ağladığında da herkes hak verirdi.

  fenerbahçe bu süreci öyle bir yönetti, camiası da öyle bir kendini kaybetti ki...

  bokun püsürün içinden zaten çıkamayacak hale geldi kulüp. biraz daha battıkça dönüp bu konuya geliyorlar, bu konuya geldikçe de biraz daha batıyorlar. yaptıkları şikenin cezasını bir kere çekmeye razı olmadılar, şimdi her olayda yine en başa dönüp duruyorlar. durmaya devam ediyorlar. en ufak bir açıklama geldiğinde yine yürekleri ağızlarına geliyor.

  kaçırdıkları o kadar tazminat, sonsuz mağdur edebiyatı ve kamuoyu desteği de cabası...

  mağdur edebiyatı şimdi de var ama deli saçmasına döndü bir yerden sonra. beşiktaşlılar da böyle başladı zamanında, tüm dünya futbolunun beşiktaş'a karşı kurulmuş evrensel bir komplo olması noktasında artık kamuoyu kendi haline bıraktı onları. 21-22 eylül 2020 türk spor medyasının karışması olayında bile beşiktaş'ın b harfi geçmiyor. o garibanlar da "beşiktaş'ımızın adı böyle bir şeyde geçmedi. tüm beşiktaşlı yazarlara sonsuz teşekkür" diye hastag kasıyor...

  yazık la kimi ezeli rakibiyse, vallahi billahi yazık...