• 82
    okan hoca ve ekibi macin oneminin zaten farkindadir ve o onemle calisiyorlardir zaten, benim korkum maalesefki adil rekabet ortaminin olmamasindan kaynaklanacak olasi sorunlar; bildiginiz uzere oynadigimiz rakiplerin tribunleri kripto fb'li vatan hainleri ile dolduruluyor (bkz: tribün şikesi) bu haksiz durumun sebep olacagi her hangi bir saha olayi ile oyuncularimiza saldirilip takima zarar verilebilir.
  • 83
    içimde kötü hir his var. bu maç aklıma geldikçe geriliyorum nedense. sanki puan kaybı yapacakmışız gibi geliyor. umarım kazasız belasız atlatırız şu maçı. fener uzun bir aradan sonra ilk defa bizden erken oynuyor. kazanmaları durumunda öne geçecekler ve biz o baskıyla maça çıkmak zorunda kalacağız. fatih tekke pragmatik bir adam. sezon ortası karşılaşacak olsak daha çok sevinirdim çünkü bizim rakipleri olmadığımızı düşünüp rotasyona gitme ihtimali vardı ancak sezonun bitmesine az zaman varken maç da alanya'nın sahasindayken var gücüyle puan için savaşacaktır. elimizden geleni yapmalı, üstüne şanslı olmalıyız. maçın her saniyesinde gol atabilen kontraya iyi çıkabilen bir takım alanya. çok çok dikkat etmemiz gerekiyor. zaha-ziyech çıkarsak bizi çok sıkıntıya sokabilirler, ziyech son yarım saat alınabilir. zaha-kerem seçimi hocaya kalmış. fiziklerine barış alper ve kaanla karşılık vermemiz lazım. yarım sıfır da olsa kazanıp işimize bakmamız gerekiyor.
  • 84
    takımın durumunu net bilmiyoruz. son 29 günde 2. tam maçımıza çıkacağız fenerbahçe ve federasyon sağolsun. bu kadar maçsızlık da fazla. son 7 haftada yeniden form tutmak zorundayız. inşallah maç kondisyonumuz takım olarak çok geriye gitmemiştir. 2 nisan 2024 galatasaray hatayspor maçında iyi sinyaller vermiyorduk. alanyaspor'dan çekinmiyorum ama galatasaray'ın durumunu da bilmiyorum, umarım toparlamışızdır.

    bu maçı pazartesi'ye koyan federasyon bir sonraki maçı da cuma'ya koyarsa şaşırmayın. adamlar her türlü yolu deniyorlar galatasaray ritmini bulmasın diye.
App Store'dan indirin Google Play'den alın