• 1333
    spor medyasını düzenli olarak takip etmeye çalışan biriyim. 10 senedir düzenli olarak köşe yazılarını okumaya çalışır, görüşüme düşüncelerime çok aykırı dahi olsa her fikre önem veririm. bu sezonla ilgili fazla detaya girmeden sadece şunu söylemek istiyorum.

    herhangi bir gazetenin herhangi bir yazarının galatasaray veya fenerbahçe'nin galibiyet aldığı bir maçtan sonra yazdıklarını dikkatle okumanızı tavsiye ediyorum.

    galatasaray deplasmanda da kazansa, rakibinin serisini de bitirse mutlaka konuşulan bir hakem dosyası dikkatinizi çekecektir. bunu elbette sadece yazılı değil görsel medyada da son zamanlarda çok görüyoruz. bunu bir kenarı aldıktan sonra da rakibimiz fenerbahçe'nin isterse 2 penaltı aldığı rakibinin 1 kırmızı kart yediği bir maçtan sonra yazılanlara bakın. karşınıza çıkacak olan şey taktikler, dizilişler, fenerbahçenin baskılı ve mücadeleci oyunu, oyuncuların, teknik heyetin, yönetimin ve taraftarın şampiyonluğa inancından bahsedilecek ve son olarak fenerbahçenin ne kadar etkili bir transfer sezonu geçirdiği anlatılacaktır.

    medyanın ne söylediği ne söylemediği açıkçası beni pek ilgilendirmiyor. rakip taraftarlar zaten pembe hayallerinden zamanla uyanacak ve şubat ayını takriben başakşehir saflarını doldurmaya başlayacaktır. benim dikkat çekmek istediğim yazılı ve görsel medyada bu sene ilginç bir tavır var. taraftarlarımızdan ricam yensek de yenilsek de bu medyanın dediklerini ciddiye almamamızdır.