• 398
  kendisinin yüzünü şimdiye kadar sadece birkaç sene önce, gstv'deki medya aslanı programı yayınında gördüm. o gün de biraz heyecanlı ama kendinden emin tavrıyla beğeni toplamıştı zaten, severek ve imrenerek desteklemiş gurur duymuştuk.

  onun dışında salyangoz gelene kadar galatasaray sözlük moderasyonu'ndan sadece harry kewell the wizard of oz ile çok sohbet etmişizdir. neverfall ile de öncelerden mesajlaştığımız olmuştur ama gs ile sanırım hiç, hagi ile de birkaç kere mesajlaştık.

  yani 5 yıldır sözlükte sürekli aktif olan, kendince emek veren ve çok sayıda entry giren biri için size az gelebilir, yani moderasyona karşı yakınlığım gibi bir durum yok, moderasyondaki bazı yazar arkadaşlara yakınım. bu yüzden yazma gereği hissettim.

  5 yıldır yazar 6-7 yıldır da sözlüğün takipçisiyim. ilk günden beri moderasyona ve sözlük yönetimine hayranım. arma sevdalısı, özverili, çalışkan, vicdanlı, ahlaklı, yardımsever ve vatansever olduklarını daha önce gördüm ve tecrübe ettim zaten.

  bugün herkesin fazlasıyla hassas ve infial içinde olduğu bir günde türk askeri başlığını sporla ilgili olacak şekilde açmıştım ama sonradan başlık ve yine bazı entrylerim silinince heyecanlı bir şekilde eleştirel bir entry girdim.

  sonra kendisi bana mesaj atarak yanlışlıkla sildiğini söylediğinde, canlandırmamı istediğinde, keşke önce bana mesaj atsaydın dediğinde farkına vardım hatamın.

  yıllardır özenle ve çok zor bir şekilde geceli gündüzlü emek vererek, buraya kalite getiren, hepimizin burada buluşmasını sağlayan vatanına milletine aşık ve fazlasıyla da hassas olan bir insanı farkında olmadan hedef gösterdim.

  özelden yazsam yaptığım hata yanıma kar kalacağından, sözlüğün önünde kendisinden özür dilerim...