• 14
  kupa bey'in ısrar ısrar derin galatasaray soruları arasında şahsıma hatırlattığı galatasaraylı iş adamı, bir dönemin başkan aday adayı. çok zengin ama görgüsüz bir ailedirler efendim. çalışanlarına beş kuruşluk kıymet vermezler. nereden mi biliyorum dünyalar güzeli yeğeni simin bilbay üniversiteden arkadaşımdı. o zamanda şimdi olduğu gibi adem yeşari resimlerini cebinde taşıyan bir mücahit olduğumdan kıza fazla ilgi gösterememiştim.

  yıllar sonra kadir doğulunun boğazını sıktığı haberleri medyada yer alınca hatırlamıştım bir de bu kupa beyi hatırlatınca anılarım depreşti. neyse efendim muharrem yılmaz'ın görseli budur;

  https://upload.wikimedia.org/...az_%28cropped%29.jpg

  muharrem yılmaz'ın yeğeni sıra arkadaşım simin bilbay'ın görseli de budur;

  http://i.milliyet.com.tr/.../fft99_mf648706.Jpeg (güzel değil mi? karar sizin renktaşlar:) )

  kadir doğulunun boynunu sıktığı haber de budur;

  http://www.magazinci.com/...ini-sikti_29071.html

  bunları tamamen kaynağımın sağlam olduğuna delil olarak işbu entrye iliştiriyorum efendim. ayrıca kıraç biraderlerin kendisini desteklediği iddiaları külliyen yalandır efendim. sadecec basit bir pr çalışmasıdır ki 2018 başkanlık seçimleri önü ve arkası da bu söylediklerimi kanıtlamıştır.

  not: allah muharrem yılmaz ve onun gibi kompradorlardan galatasaray'ı uzak tutsun en azından duayenlerin bir asaleti var bunun gibi baba parasıyla es kaza liseye kapağı atmışların o da yok.