• 3
  24 nisan 2019 akhisar belediyespor ümraniyespor maçının hakemi.

  2018-2019 sezonu başında süper lig hakemi oldu ve 29. hafta biterken de 4 tane süper lig maçı yönetmiş.

  yani henüz bu kadar az süper lig maçına çıkmışken tr kupası yarı final rövanş maçına çıkması büyük iş ve işaret.

  mhk'nin kendisini parlatma düşüncesi vardır ki olmalı da çünkü hakemlerin yüzü eskidi, nereyse güvenilir hakem kalmadı.

  20 nisan 2019 trabzonspor yeni malatyaspor maçının özetlerinde dikkatimi çekmişti.

  sahadaki duruşu "ben hakemim" diyor. fiziği ve görüntüsü de iyi.

  dilerim başarılı olur, yolu açık olsun. seneler sonra başlığının altı küfür kıyamet değil de, övgüyle dolar umarım.
 • 6
  --- alıntı ---

  "mhk başkanı yusuf namoğlu, çok genç bir hakem olan zorbay küçük’ü “bir proje” olarak düşündü ve çabuk çabuk klasman atlatıp süper lig’e aldı."

  https://www.turkiyegazetesi.com.tr/...ruk-unal/603840.aspx

  --- alıntı ---

  yönettiği bir maçın bitiminde eski beşiktaşlı kaleci günay güvenç'in üzerine yürüyerek lanlı lunlu konuşmalar yapmıştı. düşünün daha 26-27 yaşlarında bu hareketleri yapacak yüzü bulabiliyor. normalde çok ağır yaptırım uygulanmalıydı ama çok sağlam bir yerden torpilli olduğu kesin.

  bu yüzdendir ki yaşından veya verdiği birkaç doğru karardan dolayı hemen övmeyin. bu adam ilerisi için gerçekten çok sıkıntılı ve aşırı derecede egolu bir hakem olacak. cüneyt çakır, fırat aydınus, ali palabıyık, hüseyin göçek gibi abilerinin izinden gideceği çok açık.

  https://www.gzt.com/...stune-yurudu-3484060
  https://www.youtube.com/watch?v=Xpwk7CWxeXM

  edit: olaya dahil olmuş 1. kişi ağzından söylenilenlere "imi digriligi billi digil ki" demek nasıl bir kafadır?

  o olaya dahil olan hakeme o anda çok büyük yaptırımlar uygulanmalıydı. bakın tekrar yazıyorum "uygulanmalıydı". biraz ayrıntılı anlatırsak, o yaptığı hareketten sonra yaptırım uygulanmalıydı, şimdi değil yani -dı, -di geçmiş zaman. ayrıca bu gibi saçma sapan hareketleri yapan adam bir gün galatasaray oyuncularını da bunları yapsa "imi digriligi billi digil ki" mi denilecek?

  türkiye'deki hakemliğin gelişmesini bekleyene asıl "allah akıl fikir versin" denir. ülkenin gerçeklerinden bihaberler, sonra kalkıp gelişimmiş, şuymuş buymuş derler. hey uyan kardeşim. burası türkiye! buranın türkiye olduğunu bazı demokrasi cahili insanlardan hemen anlayabiliriz zaten. kendi kişisel düşüncelerimi ön yargılılarımı da katarak söylediğim zaman bu demokrasi cahili adamlar bunları kabul etmeyip hemen laf atarlar. sonra da kendi düşünce ve akıllarından büyük kelimeler kurarak sözde avrupai olurlar. zihniyet hep aynı bea.