• 86
    kendisi trabzonsporlu olsa da özellikle bu sezon zaman zaman galatasaray ve fatih terim'le ilgili ılımlı yorumları hep dikkatimi çekiyordu. az önce a spor'da canlı yayında galatasaray'ın başakşehir'e karşı şampiyonluk şansını kendisine göre %45'ten %50'ye çıkardığını söyleyince erman toroğlu gönlünün hangisinden yana olduğunu sordu ve zeki reis de ''galatasaray, çünkü o bizi avrupa'da daha iyi temsil ediyor. başakşehir gibi rotasyona falan girmiyor'' dedi. stüdyoda kahkaha tufanı koptu bu arada, muhtemelen kamera arkasındayken kendi aralarında bildikleri bir şeydi.

    twitter'da ekşi'de seni hep eleştirdim, paylaşımlarının altına salça olup hep laf soktum sana ama gece gece vicdan azabına soktun beni. yaptıklarım evlat acısı gibi oturdu içime. hakkını helal et kral :/
  • 88
    o kadar şampiyonluk yarışı sohbetinde ilk kez bi yorumcunun ağzından net bir şekilde "galatasaray avrupa'da ülkeyi temsil etti. başakşehir rotasyona gitti" sözünü duyduk. o çok objektif, dobra erman toroğlu bile şu yorumun ucundan geçmedi. iyi oynuyor iyi oynuyor tamam, iyi oynuyor şampiyonluğu hak ediyor de. ama yanına da bi not düşün be yaptıklarının sportmenliğe aykırı olduğunu. ne maçları yorumlanır, ne pozisyonları tartışılır. ondan sonra iyi oynuyor. he yavrum he, şeytan da melek.