• 90
  fatih hoca kendisini ciddi anlamda istiyormuş.

  bu da demek oluyor ki hoca yeni sezonda 4-4-2 oynamayı planlıyor.

  çünkü mainz yardımcı forvet olarak kullanıyordu yunus'u.

  yunus'un en sevdiğim özelliği de bitiriciliği. özellikle plase vuruşları çok iyi yapıyor.

  bu transfer olur mu, maliyeti ne kadar olur bilmiyorum ama yunus sırf yerli olduğu için değil, iyi oyuncu olduğu için isteniyor.

  wolfsburg'da aradığını bulamadı, takımdan da ayrılmak istiyormuş.

  4-4-2 oynayacaksak gerçekten çok iyi tercih olur.
 • 92
  almanya'da oynarken çok beğeniyordum. umarım gelir, uzaktan ve yakından etkili şut çekebilen, iyi paslar yapabilen bir oyuncu. feghouli ile birlikte sıkışık maçlarda elimizi rahatlatır. yalnız bizim o topu kendine getirmemiz gerekiyor bu yüzden arkasına düzgün bir 8 bir de 6 numara gelmeli. ben doğrusu fatih hocanın 2000 deki 4-3-1-2 tarzı sistemine dönmeye çalışacagını düşünüyorum. eğer gelirse ilerideki 2 liden biri kendisi olur. yalnız kendisinin yanına fizikli ve pres yapan bir santrafor gerekir. biraz elmander tarzı. kendisi çalışkan bir oyuncu profili çiziyor. kesinlikle o nazlı 10 veya 9,5 numaralardan değil sorumluluk alır. fakat defansif katkısı ne kadar olur soru işareti.
 • 93
  mevkisi tam olarak söylenemeyen futbolculardan. aynı zamanda başarılı mı? yoksa başarısız mı? bunu da söyleyemiyorum. adam yıllardır a milli takım kadrosunda. daha sesini duymuşluğum yoktur. ciddi manada spor basınını her gün okurum. herhangi bir demecini de görmedim.
  yardımcı forvet olarak oynuyorsa; bence 1 gol 2 asist ile noktalanan lig sonrası değişime ihtiyacı var. wolfsburg ucuza vermeyecektir. son 2 yıldır gündeme geliyor. 12.5m euroya gelen bir oyuncu ne kadara gidecek görürüz.