• 718
    24 şubat 2019 galatasaray akhisarspor maçında da onyekuru yerine 11 başlamazsa fatih hoca'nın kendisini 80'den sonra oyuna sırf şov diye aldığına emin olacağım. benfica maçında kurtarıcı diye sokmayı biliyorsa hoca; bu maçta da son zamanlarda berbat olan, takıma uyumsuzluğunun yanı sıra bireysel de saçmalayan onyekuru yerine yunus'u oynatıp pişirmesi lazım. ozan'ı böyle geliştirdik ama yunus'u köpek balıklarının arasına atıp gelişmesini bekledik. ayrıca diagne için de daha iyi olacaktır bu. bir diğer sebep onyekuru kiralık ve bu adamın bize uzun vadede getirisi yokken kötü olduğu halde ısrar etmek pilot kulüpten hallice bir hareket.

    yunus asıl böyle maçlarla gelişecektir. umarım hoca 11 başlatır.

    edit: yunus bile sözleşme imzalamıyorsa ve bu problemken yedekte duruyor kupada oynuyorsa bence bu rezillik. eğer bunu dert ediyorsan yolla altyapıya. hem adama kadroda yer verip takımın parçası muamelesi yap hem yapma bu ne demek?
  • 719
    geleceği parlak görünen oyuncu.fatih hocanın ne düşündüğünü tam bilmiyorum ama taraftarın önüne atmak istemiyor olabilir. akhisar maçında oynasa ve puan kaybetsek taraftar bu çocuğu tabiri caizse çiğ çiğ yer. ardından da ''benfica,porto'ya bak ya müthiş sistemleri var genç oyuncuları parlatıp satıyorlar , biz niye öyle olamıyoruz ?'' diye söylenirler.