• 8
    kesinlikle ama kesinlikle çok farklı bir adam. sözünü esirgemeyen, herkesi dinleyip kendi bildiğini yapan, her zaman başarı odaklı, profesyonellere güvenen ama hata yapan olduğunda da gözünün yaşına bakmayan bir profili var. tüm bunları alt alta koyduğumuzda dengesiz ve güvenilmez bir profil ortaya çıkıyor ama yaptığı işlerdeki başarısı da ortada.

    samsunspor'u sahiplendiğinde kulüp kimsesizdi ve borç batağında yüzüyordu. iflasın son noktasındaydı ki yeni samsunspor kurulması falan gündeme gelmişti. inanılmaz yatırımlar yaptı, daha da yapacak. ilk denemesinde ismail uyanık'ı yetkilendirmişti ama hem ismail uyanık'ın eski tip zihniyeti, hem eski oyunculara sırf vefa için büyük sorumluluklar verilmesinin fayda getirmediğini görünce ipleri tamamen eline aldı ve hem sahip hem başkan/ceo olarak görevine devam ediyor. o günden sonra da işi profesyonellik ve modernlik çerçevesinde ehline vermeye çalışıyor.

    samsunspor'u süper lig'e taşıdığında adından daha çok söz ettireceği ve flaş transferler yapacağı kesin. sadece transferlerle değil altyapı yatırımları, avrupa'daki kulüplerle olan işbirlikleri ve türk futboluna getireceği diğer yeniliklerle onu konuşacağımızdan eminim. sonu iyi mi olur kötü mü olur bilmem zira zor bir karakteri var ve dilinin kemiği yok, bazen olmadık şeyleri kamera önünde söylediğini görebiliyoruz. umarım ilerde iyi olarak anılır.